Dariusz Wdowczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Wdowczyk: Dziękujemy kibicom, że z nami byli

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): Gratuluję Legii zwycięstwa i mistrzostwa Polski. Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników, wykonali kawał dobrej roboty. Była walka, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Legia jest takim zespołem, że trudno, żeby sobie nie stworzył sytuacji. Miała swoje okazje, a my swoich nie wykorzystaliśmy. Po jednym błędzie straciliśmy gola, a potem robiliśmy wszystko, żeby to zmienić. Nie udało się.
Graliśmy z fasonem z mistrzem Polski. Mimo że Legia wystąpiła innym składem, to nadal są to piłkarze, których by nie powstydził się żaden klub z Ekstraklasy czy pierwszej ligi.

Staraliśmy się. Dobre boisko, ładna pogoda i tłumy na stadionie... Chcieliśmy wygrać ten ostatni mecz na własnym stadionie. Myślę, że w przyszłym sezonie postawimy sobie wyższe cele, bo Pogoń na to stać. Wydaje mi się, że będziemy mocniejsi fizycznie, piłkarsko i mentalnie.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy jeździli za nami na tak dalekie wyjazdy. W żadnym klubie tak nie miałem, a tu co wyjazd, to 700 km. Dziękujemy za to, że jeździliście za nami, dopingowaliście naszą drużynę, za to, że byliście dzisiaj na naszym stadionie i dopingowaliście do końca i za cały sezon. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia w kolejnym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.