fot. Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 69. miejscu

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zajmuje 69. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o trzy pozycje. Prowadzi Hiszpania, przed Niemcami i Brazylią.

Ranking FIFA z 5 czerwca:

1. Hiszpania 1485 pkt.
2. Niemcy 1300
3. Brazylia 1242
4. Portugalia 1189
5. Argentyna 1175
6. Szwajcaria 1149
7. Urugwaj 1147
8. Kolumbia 1137
9. Włochy 1104
10. Anglia 1090
(...)
69. Polska 474


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
niepodważalny autorytet - 06.06.2014 / 23:00, *..dynamic.vectranet.pl

Jest moc!!!Wyprzedziliśmy Haiti i Zambie.

odpowiedz
ZS - 06.06.2014 / 18:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oranje za nisko. ELO

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2014 / 17:33, *..cust.bredband2.com

Siatkarze bialo-czerwoni jezdza na zgrupowania i trenuja po 4-6 godzin dziennie. graja z lekkimi kontuzjami, zaciskaja zeby i wylewaja pot. i co? I zdobywaja medale.

Polscy szczypiornisci trenuja po 5 godzin dziennie na zgrupowaniach, rozgrywaja nie zadko po 30-40 meczow w ligach i 10-15 z kadra. zaciskaja zeby i tez graja z bolem. i co? i zdobywaja medale.

A pilkarze? plywaja pontonami, chodza do kina, graja w golfa i sie integruja.
A pozniej generalnie daja kazdemu d*py.

I ktos sie dziwi ze nam San Marino strzela bramki? A kadra na "zaszczytnym" 69 miejscu?

odpowiedz
shaQ - 05.06.2014 / 23:11, *..centertel.pl

Wczoraj raz w golfa zagrali i od razu awans? :)))

odpowiedz
pozycja69 - 05.06.2014 / 22:23, *..dynamic.chello.pl

teraz inni bedą mówic ze robią to na Polaka :)

odpowiedz
Andrew LEGIA - 05.06.2014 / 22:22, *..25.threembb.co.uk

FAKEN

odpowiedz
romantyczna pozycja - 05.06.2014 / 19:52, *..centertel.pl

69- romantycznie :)

odpowiedz
elo^^ - 05.06.2014 / 17:37, *..warszawa.mm.pl

69 - przypadek?! nie sądzeee :D

odpowiedz
mmrx - 05.06.2014 / 16:26, *..dynamic.chello.pl

IDZIEMY NA MISTRZA!! ;P

odpowiedz
1410 - 05.06.2014 / 16:13, *..warszawa.vectranet.pl

Gibraltar wygrał wczoraj 1-0 z Maltą, strach się bać...

odpowiedz
olo - 05.06.2014 / 15:37, *..pl

69... No niezła pozycja :)

odpowiedz
fubu - 05.06.2014 / 15:18, *..adsl.inetia.pl

Atak gimby za 3... 2... 1...

odpowiedz
abc - 05.06.2014 / 14:31, *..systemia.pl

a jednak nam też robią już dobrze, a nie tylko my innym

odpowiedz
sas - 05.06.2014 / 14:20, *..dynamic.chello.pl

O lubię tę liczbę ;)

odpowiedz