Przemysław Mizgała (drugi od prawej) - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

Wypożyczeni: Mizgała dał zwycięstwo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zakończyły się rozgrywki w niższych ligach. Ligowe ostatki uczcił Przemysław Mizgała. Zawodnik wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec strzelił jedyną bramkę w spotkaniu, która finalnie dała zwycięstwo naszym przyjaciołom. Piłkarz nie ukrywa, iż chętnie zostałby na kolejną rundę w Sosnowcu.

I liga:
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Miedzią Legnica
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 52. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - od 77. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice

II liga:
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Motorem Lublin
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 67. minuty w wygranym 2-1 meczu z Motorem Lublin
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - od 84. minuty w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 81. minuty w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole. Strzelec bramki na 1-0 w 36. minucie spotkania.
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Mielec
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Mielec
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z Pelikanem Łowicz
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 3-2 ze Stalą Rzeszów

III liga:
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Bronią Radom

IV liga:
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Sokołem Budki Piaseckie