Wypożyczeni: Arak i Mizgała strzelają

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend wystartowały rozgrywki I i II ligi. Tym samym na murawie pojawili się wypożyczeni z Legii zawodnicy. Z dobrej strony zaprezentowali się Jakub Arak oraz Przemysław Mizgała, których trafienia dały zwycięstwo Zagłębiu Sosnowiec. Na początek I-ligowych potyczek na przeciwko siebie stanęli m.in. Aleksander Jagiełło oraz czwórka legionistów z Dolcanu Ząbki. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 64. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - od 56. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem Ząbki

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 75. minuty w wygranym 4-1 meczu ze Stalą Mielec. Strzelec dwóch bramek w 10. i 15. minucie na 2-0 i 3-0.
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - od 75. minuty w wygranym 4-1 meczu ze Stalą Mielec
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 62. minuty w wygranym 4-1 meczu ze Stalą Mielec. Strzelec bramki w 22. minucie na 4-0.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z MKS Kluczbork. Ukarany żółtą kartką.