Kamil Dankowski w barwach Legionovii - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Żółta kartka Dankowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po dwóch porażkach z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Zagłębia Sosnowiec. W barwach naszych przyjaciół wystąpił tylko jeden wypożyczony zawodnik Legii. Jakub Arak przebywał na placu gry do 67. minuty. W Szkocji Henrik Ojamaa zagrał od pierwszej minuty jako napastnik w meczu z Kilmarnock, ale jego ekipa uległa 0-2.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 60. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - do 56. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Stomilem Olsztyn

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 67. minuty w wygranym 1-0 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany żółtą kartką.