Jakub Arak - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Legioniści na pudle

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek i środę rozegrano mecze I i II ligi. Na boisku pojawili się wypożyczeni z Legii zawodnicy. Drugie z rzędu zwycięstwo odniosło Zagłębie Sosnowiec z Jakubem Arakiem w składzie. Tym samym nasi przyjaciele awansowali na drugie miejsce w tabeli. Drużyny pozostałych legionistów remisowały lub przegrywały swoje mecze.
I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Flotą Świnoujście
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Flotą Świnoujście
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - do 66. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Flotą Świnoujście

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Widzewem Łódź

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 67. minuty w wygranym 1-0 meczu z Limanovią Limanowa
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Limanovią Limanowa
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Limanovią Limanowa

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.