Aleksander Jagiełło - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Jagiełły i Mizgały

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przerwy na mecze reprezentacji nie mają kluby w niższych ligach. W związku z tym na murawie pojawiło się kilku wypożyczonych z Legii zawodników. Aleksander Jagiełło oraz Przemysław Mizgała trafili do siatki dla swoich ekip, ale... były to miłe złego początku, gdyż ostatecznie ich zespoły doznały porażek. Udany debiut w Wigrach Suwałki zaliczył Michał Kopczyński, który zebrał pochwały od trenera. W reprezentacji Estonii połowę meczu ze Szwecją zaliczył Henrik Ojamaa.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 56. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Chrobrym Głogów
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Strzelec bramki na 1-0 w 19. minucie spotkania.
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 66. minuty w przegranym 1-3 meczu z Rozwojem Katowice
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Rozwojem Katowice
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Rozwojem Katowice
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 46. minuty w przegranym 1-3 meczu z Rozwojem Katowice. Strzelec bramki na 1-0 w 57. minucie spotkania.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim Brzesko. Ukarany żółtą kartką.

Reprezentacja
Henrik Ojamaa (Estonia) - od 46. minuty w przegranym 0-2 towarzyskim meczu ze Szwecją. Spotkanie ze Słowenią w ramach el. ME odbędzie się dzisiaj o godz. 20:45 w Tallinie.