III liga: Legia II 2-3 OKS Otwock

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii przegrały w Sulejówku z OKS-em Otwock 2-3. Podopieczni Jacka Magiery już do przerwy przegrywali 0-2 grając bardzo słabo. Druga połowa, zwłaszcza ostatnie pół godziny, była już lepsza w wydaniu podopiecznych Jacka Magiery. Na kwadrans przed końcem kontaktową bramkę zdobył Łukasz Moneta i zdawało się, że atakujący legioniści odrobią straty, ale kilkanaście minut później Lelenia pokonał Dominik Dukalski. Wynik na 3-2 ustalił w ostatniej minucie Michał Trąbka.
To już czwarta porażka naszego zespołu w ósmym meczu obecnego sezonu. W środę legioniści zagrają wyjazdowe spotkanie w Białobrzegach.

III liga: Legia II 2-3 (0-2) OKS Otwock
Bramki: Łukasz Moneta 74' (as. Michał Trąbka), Michał Trąbka 90' (as. Grzegorz Tomasiewicz) - Dominik Dukalski 10', 86', Paweł Bylak 40'

Legia: Leleń - Misiak, Dzięcioł Ż, Wieteska, Grzesik - Turzyniecki Ż, Kochański (68' Tomasiewicz), Kalinkowski (56' Zawal), Trąbka, Moneta - Bartczak Ż.