Michał Kopczyński - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kopczyński przeciw legionistom

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W I lidze doszło do spotkaniu Wigier Suwałki z Dolcanem Ząbki. Na boisku pojawiło się czterech wypożyczonych legionistów. Ostatecznie Michał Kopczyński (Wigry) musiał uznać wyższość swoich kolegów grających dla podwarszawskiej drużyny. Zwycięstwo odnieśli gracze Zagłębia Sosnowiec, ale ani Jakub Arak, ani Miłosz Kozak nie wpisali się na listę strzelców. Kilka minut w barwach Motherwell zaliczył Henrik Ojamaa. Jego klub pokonał najsłabsze w lidze Ross County.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 76. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - do 70. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Flotą Świnoujście
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Dolcanem Ząbki

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 75. minuty w wygranym 3-1 meczu z Nadwiślanem Góra. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Nadwiślanem Góra
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - od 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z Nadwiślanem Góra
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Nadwiślanem Góra

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński