Arkadiusz Piech strzela w rezerwach - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Pilica Białobrzegi 1-2 Legia II

Rezerwy Legii przełamały serię trzech meczów bez wygranej. W 10. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej drużyna Jacka Magiery pokonała w Białobrzegach miejscową Pilicę 2-1. Do przerwy był remis 1-1 - najpierw bramkę w 34. minucie zdobyli gospodarze, a pięć minut później z karnego wyrównał Norbert Misiak. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 86. minucie Arkadiusz Piech po podaniu Łukasza Monety.

III liga: Pilica Białobrzegi 1-2 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 34' Kamil Matulka
1-1 - 39' Norbert Misiak (karny)
1-2 - 86' Arkadiusz Piech

Legia II: Budziłek - Misiak, Makowski, Wieteska, Hołownia (60' Grzesik) - Ryczkowski (53' Bajdur), Zawal (58' Tomasiewicz), Kalinkowski, Bartczak (46' Trąbka), Moneta - Piech