REKLAMA

Wyniki 1/16 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zakończyły się mecze 1/16 finału Pucharu Polski. We wtorek Górnik wyeliminował Koronę, Piast po karnych wymęczył zwycięstwo z Wisłą Puławy, a Widzew odpadł ze Śląskiem. Dzień później Legia gładko ograła Miedź i w następnej rundzie zagra w Warszawie z Pogonią Szczecin. W ostatnim środowym meczu Lech pokonał Wisłę 2-0, natomiast w czwartek do dalszych rozgrywek zakwalifikowała się Jagiellonia.

1/16 finału PP:

Górnik Zabrze 2-1 Korona Kielce
Wisła Puławy 1-1 k. 3-4 Piast Gliwice
Widzew Łódź 1-2 Śląsk Wrocław
Dolcan Ząbki 2-3 pd. Pogoń Szczecin
Gryf Wejherowo 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola 2-1 Lechia Gdańsk
Flota Świnoujście 1-2 GKS Bełchatów
Ostrovia Ostrów Wlkp. 2-1 Ruch Chorzów
Okocimski KS Brzesko 1-2 Cracovia Kraków
Stal Rzeszów 1-3 Znicz Pruszków
Miedź Legnica 0-4 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock 2-2 k. 3-4 GKS Tychy
ROW Rybnik 0-4 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków
Chrobry Głogów 1-3 Jagiellonia Białystok

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Do studen_L - 26.09.2014 / 09:30, *..dynamic.chello.pl

Czy zwróciłeś uwagę, że w jednej prawej cześć tylko jedna drużyna z niższych klas rozgrywkowych, a w drugiej tylko 3 ekstraklasowców (tzw.)

odpowiedz
brooklynhospital - 26.09.2014 / 08:01, *..t-mobile.pl

do Adam:
no i co z tego?

odpowiedz
Nick - 25.09.2014 / 22:40, *..elartnet.pl

Lech ma finał w garści

odpowiedz
BANAN - 25.09.2014 / 20:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Finał Legia-Lech, no nie chce być inaczej.

odpowiedz
student_L - 25.09.2014 / 20:13, *..free.aero2.net.pl

ładnie pokazana graficznie drabinka...
http://www.pzpn.pl/rozgrywki-klubowe/puchar-polski/drabinka-pucharu-polski-2013-2014

odpowiedz
nakrętki i korki - 25.09.2014 / 18:57, *..centertel.pl

zbiera się na wózki inwalidzkie i protezy dla niepełnosprawnych, można zanosić do Sports Baru.

odpowiedz
Adam - 25.09.2014 / 14:26, *..tktelekom.pl

W drabince jest teraz taka sytuacja, że w połówce Legii jest 7 drużyn z ekstraklasy. W drugiej połówce jak na razie są 2.

odpowiedz
zajmer - 25.09.2014 / 09:51, *..dynamic.chello.pl

Do jurek.
mam spora ilosc nakretek mozesz napisac na jaki to cel sa zbierane. CLZR.

odpowiedz
brooklynhospital - 25.09.2014 / 08:58, *..t-mobile.pl

do ja:
pewnie na stronie pzpn :)

odpowiedz
jurek do kiwi: - 24.09.2014 / 23:55, *..centertel.pl

Nie umiem odpowiedziec Ci na pytania,ale wiem ze mozna zanosic nakretki do sklepu LTM przy ul.ks.Popieluszki na Zo(L)iborzu jak jestes zainteresowany.

odpowiedz
kiwi - 24.09.2014 / 21:58, *..centertel.pl

Pytanie z innej beczki czy orientuje się ktoś z was jak przebiega akcja zbierania nakrętek ile zebraliśmy ile jeszcze potrzeba i dla kogo zbieramy ? z góry dziękuję i pozdrawiam.

odpowiedz
Kibic - 24.09.2014 / 21:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia&Pogoń!!!

odpowiedz
a tymczasem - 24.09.2014 / 21:18, *..subscribers.sferia.net

Arrubarena strzela w primiera division ( miał już asystę przeciwko atletico )

odpowiedz
Dziad - 24.09.2014 / 21:11, *..225

Tylko bez prowokacji, mam nadzieje ze kumaci ogarna atmosfere.

odpowiedz
ja - 24.09.2014 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

Ale gdzie jest jakaś drabinka Pucharu Polski i czy znowu w tym sezonie 4 najlepsze zespoły były rozstawione, że przed półfinałem nie mogą na siebie trafić?

odpowiedz
BOND - 24.09.2014 / 18:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ZNICZ ZNICZ ZNICZ PRUSZKÓW!!!!!!!!!

odpowiedz
Tomato (L) - 24.09.2014 / 16:47, *..tktelekom.pl

LEGIA NA TRONIE W POTRÓJNEJ KORONIE!

odpowiedz
(L) - 24.09.2014 / 09:45, *..internetdsl.tpnet.pl

łatwy awans, oby tylko za bardzo sodówa nie uderzyła do głowy...

odpowiedz
Powisle - 24.09.2014 / 09:42, *..6

Wisla PU(L)AWY byla tak bliska awansu. Szkoda. Wis(L)a Pu(L)awy 100% LEGIA WARSZAWA . LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Nosem do Bianconeri - 23.09.2014 / 20:16, *..dynamic.chello.pl

Masz rację !! Pośpieszyłem się, sorry.

odpowiedz
Bianconeri - 23.09.2014 / 16:05, *..cdma.centertel.pl

do nosem: Zdobywca gra , nie gra finalista...

odpowiedz
do lubelska Pogoń - 23.09.2014 / 15:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No i ?

odpowiedz
Nosem do g., - 23.09.2014 / 14:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Od tego sezonu zdobywca PP nie gra w europejskich pucharach.

odpowiedz
g. - 23.09.2014 / 13:24, *..play-internet.pl

Czyli Wisła lub Lech juz na pewno nie zagra w europejskich pucharach ;)

odpowiedz
seba - 23.09.2014 / 12:59, *..business.provector.pl

Puchar jest NASZ !!!!

odpowiedz
lubelska Pogoń. - 23.09.2014 / 12:32, *..58

W przypadku wygranej Legii i Pogoni, drużny spotkają się w następnej rundzie PP, a mecz będzie w Warszawie ;)

odpowiedz
minsk maz - 23.09.2014 / 12:12, *..play-internet.pl

Dobrze, że poznaniacy pomęczą się z wisełką tuż przed naszym meczem

odpowiedz
zapytanko :) - 23.09.2014 / 12:03, *..interwan.pl

Skoro na tym etapie po jednym meczu przegrana drużyna odpada, to w jaki sposób obstawiany jest gospodarz spotkania? Myślałem, że pozycja z poprzedniego sezonu jest wyznacznikiem. Tylko w przypadku Górnika i Lecha nie zgadza się to:)

Redakcja (LL!): Wszystko się zgadza. Gospodarzem jest zespół, który grał w niższej lidze, ale w przypadku tej samej ligi, ten, który zajął wyższe miejsce w tabeli.

odpowiedz