Patryk Czarnowski - fot. Raffi / Legionisci.com

U-17: Luksemburg 2-4 Polska. Gol Czarnowskiego

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 wygrała 4-2 (2-0) w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Luksemburgiem. Jednego z goli zdobył Patryk Czarnowski. W wyjściowym składzie znalazło się trzech innych legionistów - Mateusz Hołownia, Ernest Dzięcioł i Miłosz Szczepański. Czarnowski wszedł na boisko w 61. minucie, a Adrian Małachowski - 5 minut przed końcem meczu.

U-17: Luksemburg 2-4 (0-2) Polska
Bramki dla Polski: Hubert Adamczyk (dwie), Patryk Czarnowski, Kamil Wojtkowski

Polska: Bartłomiej Żynel (41' Maciej Dąbrowski) - Jan Andrzejewski (41' Paweł Kaczmarczyk), Ernest Dzięcioł, Adam Chrzanowski (75' Adrian Małachowski), Mateusz Hołownia (75 Mateusz Maliszewski) - Dominik Prusaczyk, Kamil Jóźwiak (72 Patryk Koncewicz), Hubert Adamczyk, Miłosz Szczepański (41' Mateusz Spychała), Kamil Wojtkowski, Marcin Listkowski (61 Patryk Czarnowski).

Grano 2x40 minut.