Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Legia II

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 11. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2-2. Legioniści objęli prowadzenie już w 7. minucie po bramce Krystiana Bielika, ale 4 minuty przed przerwą wyrównał Mikołaj Zwoliński. Tuż po zmianie stron Oskar Pawłowski wykorzystał rzut karny i zrobiło się 2-1 dla Sokoła. Siedem minut później Bielik ponownie wpisał się na listę strzelców.

Od 50. minuty zespół ze stolicy grał w dziesiątkę, bo dwie żółte kartki otrzymał Arkadiusz Piech.

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 (1-1) Legia II Warszawa
0-1 - 7' Krystian Bielik
1-1 - 41' Mikołaj Zwoliński
2-1 - 46' Oskar Osowski (karny)
2-2 - 53' Krystian Bielik

Legia II (skład wyjściowy): Budziłek - Turzyniecki, Wieteska, Makowski, Moneta - Bajdur, Kalinkowski, Bielik, Bartczak - Piech, Ryczkowski

czerwona kartka: Arkadiusz Piech (50' za dwie żółte)