Henrik Ojamaa - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Ojamaa powołany do reprezentacji

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henrik Ojamaa nie strzelił jeszcze bramki w Motherwell, a jego ekipa słabo radzi sobie w lidze. Jednak mimo to, otrzymał powołanie do reprezentacji Estonii na mecze el. ME. Drużyna Dolcanu Ząbki nie zaznała jeszcze porażki na I-ligowym froncie. Udział w tym osiągnięciu mieli Mateusz Cichocki oraz Kamil Mazek. Pierwszy z nich rozegrał całe zawody przeciwko Pogoni Siedlce.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce. W środę zagrał 120 minut w przegranym 2-3 po dogrywce meczu 1/16 Pucharu Polski z Pogonią Szczecin.
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 89. minuty w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - od 61. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - od 64. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Tychy. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Energetykiem ROW Rybnik został przełożony 26 września na 30 września godz. 18:00
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Energetykiem ROW Rybnik został przełożony 26 września na 30 września godz. 18:00
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Energetykiem ROW Rybnik został przełożony 26 września na 30 września godz. 18:00
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Energetykiem ROW Rybnik został przełożony 26 września na 30 września godz. 18:00

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Rakowem Częstochowa

Scottish Premier League
Henrik Ojamaa (Motherwell) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Hamilton Academicals. W środę zagrał od 80. minuty w przegranym po rzutach karnym meczu Pucharu Ligi z Hamilton Academicals. Ojamaa wykorzystał rzut karny w serii jedenastek. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis.
Estończyk otrzymał powołanie do reprezentacji na eliminacyjne mecze Mistrzostw Europy z Litwą i Anglią.