Miedź Legnica na meczu z Legią Warszawa - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia ukarana za mecz z Miedzią

Redakcja, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa musi zapłacić 5000 zł za zachowanie kibiców podczas wrześniowego meczu Pucharu Polski z Miedzią Legnica. Tyle samo zapłaci Miedź za zachowanie swoich kibiców. Ponadto Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła na zespół z Legnicy karę dwóch meczów bez kibiców w Pucharze Polski w zawieszeniu na 1 rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
GoLdi - 05.10.2014 / 09:09, *..internetia.net.pl

hmm... za karła pewnie dostaliśmy zakaz... i obrazę mniejszości beznarodowej ... miedzianka cyganka !

odpowiedz
Pau(L) - 04.10.2014 / 22:24, *..itvmedia.pl

szkoda miedzi :D

odpowiedz
(L) - 04.10.2014 / 17:12, *..dynamic.chello.pl

pewnie za 'bramke' w 89 minucie meczu... ;>>>

odpowiedz
kibic - 04.10.2014 / 05:01, *..adsl.inetia.pl

Pewno zbierali dla małego na hormon wzrostu.
Swoją drogą jeżeli taki był cel, to mogliśmy to zrobić na trybunie.

odpowiedz
Bielany - 04.10.2014 / 01:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem na tym meczu, ale zielonego pojecia nie mam za co ta kara???

odpowiedz
artic - 03.10.2014 / 23:48, *..adsl.inetia.pl

Temu małemu z Legnicy co wykosil kose a potem wyprostowana noga wpakowal sie w Brozia to jaka kare dali????

odpowiedz
prawy_atak - 03.10.2014 / 18:53, *..dynamic.chello.pl

Po co było przeklinać i pokazywać środkowy palec sędziemu?
Żenada w wykonaniu pzpnu.

odpowiedz
@edd - 03.10.2014 / 18:25, *..warszawa.vectranet.pl

Za Krakow nam dali Stolice...jakies IV wieki temu !

odpowiedz
edd - 03.10.2014 / 18:13, *..play-internet.pl

Co Nam dali za Kraków ?

odpowiedz
Do do kumatych i yyyyy - 03.10.2014 / 17:54, *..dynamic.chello.pl

Jak to sie mówi - KMWTW :))) pozdro mordy.

odpowiedz
Mokot - 03.10.2014 / 17:09, *..dynamic.chello.pl

Stadion to nie teatr!

odpowiedz
jacek - 03.10.2014 / 16:44, *..250

Teraz na meczu trzeba zamknąć jadaczki nie robić opraw i opychac się bułami.Taki kibic im pasuje.Legia Mistrz!

odpowiedz
BEDZIN - 03.10.2014 / 16:32, *..internetdsl.tpnet.pl

PARANOJA

odpowiedz
yyyy - 03.10.2014 / 16:32, *..dynamic.chello.pl

No właśnie , za co kara dla nas ?

odpowiedz
do kumatych - 03.10.2014 / 16:21, *..play-internet.pl

A co się stało że jest kara???

odpowiedz
W - 03.10.2014 / 16:17, *..adsl.inetia.pl

Toz to smieszne jest

odpowiedz
roben - 03.10.2014 / 16:15, *..adsl.inetia.pl

darmozjadom z pzpnu ciągle mało....

odpowiedz