U-20: Polska 2-1 Szwajcaria

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-21 wygrała 2-1 (1-1) ze Szwajcarią w meczu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Dwie bramki zdobył Mariusz Stępiński.

U-20: Szwajcaria 1-2 (1-1) Polska
Shani Tarashaj 29 - Mariusz Stępiński 36 (k), 76

Szwajcaria: 1. David Von Ballmoos (46' 12. Ulisse Pelloni) - 2. Michael Gonçalves (46' 16. Jetmir Krasniqi), 5. Manuel Akanji (76' 14. Nicolas Bürgy), 4. Armin Alesevic, 3. Joel Untersee - 7. Saidy Janko, 10. Leonardo Bertone, 6. Musa Araz, 8. Breel Embolo, 11. Salim Khelifi (46' 15. Basil Stillhart) - 9. Shani Tarashaj (76' 13. Thomas Fraga Fekete)

Polska: 12. Damian Podleśny - 4. Tomasz Kędziora, 17. Dominik Sadzawicki, 14. Paweł Dawidowicz, 2. Jonatan Straus - 20. Dariusz Formella (87' 16. Sebastian Rudol), 6. Alan Uryga, 19. Radosław Murawski (75' 5. Lukas Klemenz), 10. Piotr Zieliński (88' 15. Adam Dźwigała), 7. Łukasz Wroński (56' 11. Przemysław Frankowski) - 9. Mariusz Stępiński

żółte kartki: Akanji, Bertone - Sadzawicki, Zieliński, Kędziora, Klemenz
czerwone kartki: Leonardo Bertone (90. minuta, Szwajcaria, za uderzenie przeciwnika) - Lukas Klemenz (90. minuta, Polska, za drugą żółtą)