Henrik Ojamaa - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Ojamaa trafia do siatki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henrik Ojamaa doczekał się bramki w barwach Motherwell. Estończyk wypożyczony z Legii do swego byłego klubu trafił po raz pierwszy w siódmym meczu obecnego sezonu. Jednak to trafienie nie przyniosło punktów jego ekipie, gdyż górą było Dundee FC. Spośród wypożyczonych legionistów, jedynie Aleksander Jagiełło cieszył się z wygranej. Arka Gdynia pokonała skromnie Pogoń Siedlce.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 90. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Grudziądz

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Arką Gdynia
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - do 57. minuty w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - do 60. minuty w przegranym 1-2 meczu z Miedzią Legnica

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 56. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - od 56. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - od 77. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 56. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg

Scottish Premier Leauge
Henrik Ojamaa (Motherwell) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Dundee FC. Strzelec bramki na 1-3 w 62. minucie spotkania.