REKLAMA

1/8 finału Pucharu Polski: Legia w ćwierćfinale

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Stal Stalowa Wola przegrała ze Śląskiem Wrocław. Z rozgrywek odpadł Górnik Zabrze, który został pokonany przez Podbeskidzie Bielsko-Biała. W środę Past rozgromił GKS Bełchatów 5-0. W obydwu czwartkowych spotkaniach do wyłonienia zwycięzcy niezbędna była dogrywka, a do dalszych rozgrywek przeszli Legia i Lech. W kolejnej rundzie legioniści zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

1/8 finału PP:

Stal Stalowa Wola 0-1 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 2-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ostrovia Ostrów Wlkp. 1-2 pd. Cracovia Kraków
Piast Gliwice 5-0 GKS Bełchatów
Lech Poznań 4-2 pd. Jagiellonia Białystok (Polsat Sport)
Legia Warszawa 3-1 pd. Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 (1-2) GKS Tychy
Znicz Pruszków 2-1 (1-0) Zagłębie Lubin

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
wwo - 31.10.2014 / 06:33, *..opera-mini.net

Legia - Blekitni St.Szcz
finał marzeń na narodowym

odpowiedz
Łukasik - 31.10.2014 / 06:25, *..61

Dwa finały na Narodowym w Maju!!

odpowiedz
kdarek - 31.10.2014 / 01:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kuchenki w finale żałosne bedzie sznsa żeby rezerwy się ograły

odpowiedz
Thekristo - 31.10.2014 / 00:56, *..jmdi.pl

Gra nie była wcale taka zła. Ważne ,że wygrali i przeszli dalej. Wkurza mnie jedynie Berg, że widząc jak naszych łapią skurcze (Gilerme , Jodłowiec) nie wprowadza zmian , tylko każe grac zmęczonym , aż stanie się coś złego.Co jest z tymi zmianami Berga???

odpowiedz
i co dalej? - 31.10.2014 / 00:43, *..play-internet.pl

Z kim gramy dalej?

odpowiedz
vip - 29.10.2014 / 15:25, *..centertel.pl

Legia Lech na narodowym final godny tego stadionu

odpowiedz
Borian - 29.10.2014 / 12:08, *..maszewo.net

do zapytanko;-) - a jeśli nie wyeliminujecie Pogoni ?

odpowiedz
Hautausmaa - 29.10.2014 / 10:47, *..internetdsl.tpnet.pl

do fanatyk - jeśli wygramy z Pogonią, to Śląsk trafimy w następnej rundzie, więc takiego finału nie będzie.

odpowiedz
MarcoPo(L)o - 29.10.2014 / 10:41, *..play-internet.pl

@zapytanko:)
Na zwyciezce jutrzejszego meczu czeka Slask Wroclaw.

odpowiedz
fanatyk - 29.10.2014 / 07:58, *..dynamic.chello.pl

Lech lub Śląsk na narodowym z nami i bedzie ladne widowisko kibicowskie

odpowiedz
zapytanko:-) - 29.10.2014 / 06:33, *..play-internet.pl

Jeśli wyeliminujemy Pogoń, to na kogo trafimy?

odpowiedz
venom - 28.10.2014 / 23:27, *..qmul.ac.uk

Oby final LEGIA- LECH.W koncu pomysl Bonka musi wypalic. Innego godnego rywala na narodowym nie widze.

odpowiedz
skandal - 28.10.2014 / 22:47, *..2-1.cable.virginm.net

Nie wierzcie w to ze Slask jest taki dobry! Wiemy ze kupiony mecz

odpowiedz
... - 28.10.2014 / 17:19, *..opera-mini.net

Sędziowie w meczu Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław ładnie drukowali pod Śląsk.Najpierw druga żółta i w konsekwencji czerwona dla zawodnika Stali.Następnie karny z kapelusza, a na sam koniec bramka ze spalonego.

odpowiedz
do legia fans - 28.10.2014 / 09:49, *..play-internet.pl

tak, chociaż ja wiem czy jesteś taki fans...

odpowiedz
avatar - 28.10.2014 / 09:44, *..centertel.pl

Legia -Lech na narodowym- bezcenne *

odpowiedz
legia fans - 28.10.2014 / 09:28, *..centertel.pl

czy jak mam karnet to na pogon wchodze za darmo.???

odpowiedz
Matt - 28.10.2014 / 09:09, *..internetdsl.tpnet.pl

Na Puchar pełna mobilizacja. Drużyny, które tu pozostały na pewno będą gryźć trawę. Dla nich jest to szansa zdobycia cennego trofeum - kilka meczów, chwila nieuwagi faworyta i mają historyczne osiągnięcie na koncie. Boję się o konfrontację tego bojowego nastawienia z legijną pańszczyzną na krajowym podwórku.

odpowiedz