Grali przyjaciele

Zagłębie Sosnowiec pokonało w meczu ligowym Znicza Pruszków 3-2, ale końcowy wynik nie może do końca cieszyć, biorąc pod uwagę fakt, że goście grali od 38. minuty w dziesiątkę, a Zagłębie prowadziło już w tym momencie 3-0! Znicz już w czwartej minucie nie wykorzystał rzutu karnego.
Po przerwie grający w osłabieniu pruszkowianie zdobyli dwie bramki. Zagłębie, które ma obecnie jeden mecz rozegrany więcej niż większość II-ligowych drużyn, awansowało na trzecie miejsce w tabeli.

FC Den Haag przegrał grając w przewadze z PSV Eindhoven, Olimpia Elbląg wygrała 4-0 utrzymując drugie miejsce w tabeli, a BKS wygrał w Czarnowąsach 5-0.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 3-2 (3-0) Znicz Pruszków
Bramki: Hubert Tylec 9', Tomasz Szatan 26', Piotr Giel 31' - Mateusz Pielak 63', Mateusz Muszyński 87'

Zagłębie: Wojciech Fabisiak - Marcin Sierczyński, Sławomir Jarczyk, Krzysztof Markowski, Daniel Kutarba - Hubert Tylec (69. Dawid Ryndak), Łukasz Matusiak, Tomasz Szatan, Miłosz Kozak (78. Przemysław Mizgała) - Łukasz Tumicz (90. Konrad Budek), Piotr Giel (64. Jakub Arak).

Czerwona kartka: Andrzej Niewulis (Znicz, 38. minuta)

Eredivisie: PSV Eindhoven 1-0 (0-0) FC Den Haag
Bramka: Depay 49'

Czerwona kartka: Jorrit Hendrix (PSV, 29. minuta)

III liga: Olimpia Elbląg 4-0 (2-0) Puszcza Hajnówka
Bramka: Łukasz Pietroń 3' - karny, 43', Anton Kołosow 53', Damian Szuprytowski 54'

III liga: Swornica Czarnowąsy 0-5 (0-1) BKS Bielsko-Biała
Bramki: Wiśniewski 42', 47', Brychlik 62', Wiśniewski 69', Karcz 90'