Jakub Arak - fot. Raffi

Wypożyczeni: Legioniści trafiali do siatki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W barwach Zagłębia Sosnowiec przebudził się Jakub Arak. 19-letni zawodnik po półtora miesiąca ponownie trafił do siatki dwukrotnie pokonując bramkarza Stali Mielec. W Szkocji na listę strzelców wpisał się Henrik Ojamaa, ale jego gol okazał się jedynie honorowym. Niefortunne trafienie zaliczył Kamil Dankowski, który skierował piłkę do własnej siatki.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 88. minuty w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-5 meczu z Chojniczanką Chojnice
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Wigrami Suwałki. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 65. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Mielec. Strzelec dwóch bramek 25. i 43. minucie (na 2-0 i 4-0).
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - od 88. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Mielec
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Mielec

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z MKS Kluczbork. Strzelec bramki samobójczej w 90. minucie na 1-3.
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z MKS Kluczbork
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - od 44. minuty w przegranym 1-3 meczu z MKS Kluczbork

Scottish Premier League
Henrik Ojamaa (Motherwell) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Inverness. Strzelec bramki na 1-1 w 31. minucie.