Mateusz Bierwagen - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Bierwagen i Wilczek z rekordami

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zwycięstwo Legii z Astorią nie przyszło łatwo, a i wynik nie jest zbyt okazały. Niemniej jednak trzech zawodników Piotra Bakuna szczególnie miło będzie wspominać rywalizację z bydgoszczanami. Mateusz Bierwagen nie był łaskawy dla swojego byłego klubu, rzucając 23 punkty. To najlepsze osiągnięcie spośród wszystkich legionistów w tym sezonie.
Co ciekawe, skrzydłowy Legii poprawił o jedno "oczko" dorobek Łukasza Wilczka oraz... swój. "Wilku" zdobył 22 pkt. w potyczce ze Spójnią Stargard Szczeciński, zaś Bierwagen tyle samo zaaplikował w przegranym pojedynku z Sokołem Łańcut.

Wspomniany Wilczek poprawił swoje osiągnięcie w liczbie asyst w barwach Legii. W meczu z SKK Siedlce jego koledzy dziesięć razy trafiali po jego podaniach. Natomiast z Astorią 28-letni rozgrywający zanotował 12 asyst. Ponadto gracz warszawskiego klubu poprawił swój osobisty rekord w liczbie przechwytów. W piątkowy wieczór aż 7 razy skutecznie odbierał piłkę rywalom!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.