Bogusław Leśnodorski i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Właściciele Legii o transferach

Woytek, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

- Piłkarze, których chcemy kupić zimą do Legii, grają w Holandii, Niemczech, Austrii i na Słowacji. Z Polski interesuje nas tylko dwóch piłkarzy: Michał Masłowski z Zawiszy i Tomasz Kędziora z Lecha - mówi dla sport.pl Bogusław Leśnodorski. Z kolei na antenie Orange Sport prezes Legii zapowiedział, że Duda i Żyro nie odejdą zimą z Łazienkowskiej.

Leśnodorski zaprzeczył zainteresowaniu Luisem Ibanezem. - O istnieniu tego piłkarza dowiedziałem się z gazet, gdy przeczytałem, że się nim interesujemy - mówi prezes Legii.

Ruchy transferowe do Legii będą zależały także od tego kto odejdzie. Klub planuje pozyskać dwóch piłkarzy z zagranicy, ale nie wcześniej niż w połowie stycznia. Na Łazienkowskiej zdają sobie sprawę z tego, że Lech Poznań nie puści Kędziory do Warszawy.

Dariusz Mioduski potwierdził, że oferty na Żyrę i Dudę faktycznie przyszły do klubu. - Ale nam się nie spieszy - dodaje właściciel Legii. Trochę inaczej wygląda sprawa z 16-letnim Krystianem Bielikiem: - Jeśli chodzi o Krystiana, decyzja jest bardziej strategiczna. Czy będzie chciał zostać u nas przez rok, czy następne dwa lata, czy zechce dalej szkolić się w innym klubie?

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.