Michał Żyro strzela gola Śląskowi - fot. Mishka / Legionisici.com
REKLAMA

Żyro: Duża zmiana po przerwie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Śląsk to bardzo dobra drużyna, co często podkreśla w lidze. Dzisiaj to boisko jednak wszystko zweryfikowało. Fajnie, że szczęście w rzutach karnych było po naszej stronie. Wiadomo, że Dusan Kuciak i Marek Saganowski w tych najważniejszych momentach nie zawiedli i dali nam zwycięstwo - to bardzo cieszy - powiedział po meczu ze Śląskiem Wrocław Michał Żyro.

W drugich 45 minutach spotkania Legia prezentowała się o wiele lepiej niż w pierwszych. - W przerwie dużo rozmawialiśmy o taktyce, ale nie chcę tutaj mówić o szczegółach. W drugiej odsłonie wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej. Mieliśmy więcej sytuacji do zdobycia gola - mówi pomocnik mistrzów Polski. - Zobaczymy, jak zagramy w niedzielę w lidze. Ze Śląskiem znamy się już nawzajem bardzo dobrze. To dlatego, iż mierzyliśmy się ze sobą kilka razy w krótkim odstępie czasu. O wszystkim zdecyduje trener - dodał strzelec bramki w czwartkowym starciu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.