Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Wrócili na boiska

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki ligowe na niższych szczeblach. Tym samym na boiska powrócili wypożyczeni z Legii zawodnicy. Pewny plac w Dolcanie mieli dwaj Mateuszowie - Cichocki i Długołęcki, a ekipa z Ząbek wygrała swój mecz. Ze zwycięstwa cieszyli się również gracze Wigier Suwałki, w barwach których występują Michał Kopczyński oraz Łukasz Moneta. Arkadiusz Piech, który nie znalazł sposobu na bramkarza Lechii Gdańsk, zakończył swą strzelecką serię.

Bilans wypożyczonych legionistów

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - do 81. minuty w przegranym 0-1 meczu z Lechią Gdańsk

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 67. minuty w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Cichocki (Dolacan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 21. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wigrami Suwałki
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z GKS Tychy
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 82. minuty w przegranym 0-1 meczu z Flotą Świnoujście

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Okocimskim Brzesko
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Okocimskim Brzesko
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Okocimskim Brzesko