fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 34. miejscu

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zajmuje 34. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najlepszy wynik Polaków od marca 2009 roku, gdy plasowali się na 29. pozycji. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o sześć pozycji. Prowadzą Niemcy, przed Argentyną i Kolumbią. Kolejny ranking zostanie opublikowany 9 kwietnia.

Ranking FIFA z 12 marca:

1. Niemcy 1770 pkt.
2. Argentyna 1577
3. Kolumbia 1499
4. Belgia 1471
5. Holandia 1415
6. Brazylia 1348
7. Portugalia 1191
8. Francja 1180
9. Urugwaj 1164
10. Włochy 1146
(...)
34. Polska 778
39. Szkocja 727
66. Irlandia 537
126. Gruzja 225

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Miszel Platini - 12.03.2015 / 11:33, *..59

30. Bośnia i Hercegowina
31. Ukraina
32. USA
33. Ruskie
34.
35. Islandia
36. Senegal
37. Walia

i UWAGA na kolejnym miejscu jest taka potęga jak:

38. Repulika Zielonego Przylądka

odpowiedz
andrew LEGIA - 12.03.2015 / 12:30, *..224.threembb.co.uk

FAKEN

odpowiedz
aroooooooooooooooo - 12.03.2015 / 12:50, *..nat.student.pw.edu.pl

A kogo to interesuje?

odpowiedz
Zdzisław Rylski - 12.03.2015 / 14:55, *..play-internet.pl

Polska awansowała bo przybyło jej w stosunku do poprzedniego miesiąca 69 pkt. rankingowych, i przy tym nie rozegrała żadnego meczu. W lidze piłkarskiej jak drużyna nie gra, to liczba punktów uzyskanych przez tę drużynę nie ulega zmianie. Ranking Fifa zachowuje się więc cudacznie. Opracowałem ranking w stosunku do oficjalnego bardziej wiarygodny i banalnie prosty. Jego filozofię można przedstawić w dwóch zdaniach:
Jeżeli drużyna spotyka się z przeciwnikiem wyżej notowanym to bezpośrednio przed meczem dopisuję jej trochę punktów rankingowych, a jeżeli z niżej notowanym to odejmuję. Po zakończeniu meczu zwycięskiej drużynie dodaję trochę punktów rankingowych, a przegranej odejmuję. Więcej na stronie internetowej WWW.rankingrylskiego,pl

odpowiedz
Arek - 12.03.2015 / 15:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fifa 100% hehe.

odpowiedz
mp - 12.03.2015 / 16:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

34 a ja mistrzem świata w ping-ponga

odpowiedz
PRAGA P(lLN - 12.03.2015 / 18:17, *..dynamic.chello.pl

Uważajmy idzie wiosna i śmieszny trener i niestety nasza reprezentacja w czerwcu 2015 na 134 miejscu oby tylko nie niżej.!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kiwi - 12.03.2015 / 21:44, *..centertel.pl

Pamiętam jak za Wójcika była na 21 miejscu.

odpowiedz