Wypożyczeni: 13 minut Stromeckiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zaledwie 13 minut trwał występ Marcina Stromeckiego. Zawodnik wypożyczony do Legionovii wszedł na boisko w drugiej połowie i bardzo szybko je opuścił z powodu ujrzenia dwóch żółtych kartek. Jego zespół zremisował 2-2 z Puszczą Niepołomice. Zaledwie trzech wypożyczonych graczy nie pojawiło się na murawie - Patryk Mikita, Przemysław Mizgała oraz Rafał Parobczyk.
Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - mecz z Ruchem Chorzów odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 63. minuty w wygranym 3-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Termaliką Nieciecza

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Zagłębiem Lubin
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 72. minuty w przegranym 0-3 meczu z Zagłębiem Lubin

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w wygranym 4-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Płock
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Bytovią Bytów
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 71. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 85. minuty w wygranym 3-1 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany żółtą kartką.
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - do 67. do 79. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany dwiema żółtymi kartkami - w konsekwencji czerwoną.

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków)- 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu ze Stalą Mielec