Łukasz Moneta - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Moneta na wagę zwycięstwa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend na przeciwko siebie stanęli wypożyczeni z Legii zawodnicy. Ostatecznie Michał Kopczyński wraz z Łukaszem Monetą okazali się lepsi od Marcela Gąsiora i spółki. Powody do radości miał Moneta, którego bramka okazała się jedyną w spotkaniu i dała zwycięstwo Wigrom. Do siatki trafił również Sebastian Szerszeń w barwach III-ligowego OKS Otwock.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Pogonią Szczecin. Ukarany żółtą kartką.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 77. minuty w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 70. minuty w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów. Strzelec bramki na 1-0 w 51. minucie spotkania.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Widzewem Łódź
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 59. minuty w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu ze Stomilem Olsztyn
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 67. minuty w wygranym 4-3 meczu z Limanovią Limanowa
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Limanovią Limanowa
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 4-3 meczu z Limanovią Limanowa

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Mielec
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Mielec

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - do 53. minuty w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Ukarany żółtą kartką.
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Energetykiem ROW Rybnik

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Pogonią II Siedlce. Strzelec bramki na 2-0 w 58. minucie. Ponadto ukarany żółtą kartką.