RKS Ursus - Legia II - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: RKS Ursus 2-0 Legia II

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 20. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Legia II przegrała na wyjeździe z RKS Ursus 0-2. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Pierwszego gola zdobył w 75. minucie Jakub Kabala, natomiast drugiego w 89. minucie dołożył Michał Ambrozik.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

Pierwsza groźna akcja miała miejsce w 24. minucie, kiedy to Artur Haluch popełnił błąd i stracił piłkę. Sytuacji nie wykorzystał jednak jeden z piłkarzy Ursusa. Kilka minut później sam na sam bramkarzem znalazł się zawodnik Legii, jednak uderzył prosto w golkipera. W 55. minucie kolejny błąd popełnił Haluch, który poza polem karnym wybił piłkę wprost pod nogi rywala. I tym razem obyło się bez konsekwencji. W 75. minucie padła pierwsza bramka dla Ursusa. W zamieszaniu w polu karnym gospodarze niemal wepchnęli futbolówkę za linię bramkową. W 89. minucie było już 2-0. Po dobrej akcji, jeden z zawodników wyłożył piłkę na 13. metr, skąd Michał Ambrozik po długim rogu posłał futbolówkę do siatki.

III liga: RKS Ursus 2-0 (0-0) Legia II Warszawa