Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Premiera książki o Henningu Bergu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za kilkanaście dni na polskim rynku pojawi się biografia trenera Legii Warszawa zatytułowana "Henning Berg. Z Manchesteru do Warszawy". Premierę książki, nakładem wydawnictwa RM, której autorem jest Norweg Joachim Forsund, zaplanowano na 27 kwietnia.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
zz - 18.04.2015 / 10:10, *..adsl.inetia.pl

Żenada. Może by taj najpierw coś wygrał, co? Bo to MP to dowiezione po Urbanie było... Nie zrozumcie mnie źle - Berg miał karierę zawodniczą, o jakiej większość naszych kopaczy może pomarzyć, podobnie jak i ciekawe trenerskie epizody, ale sam podtytuł dla mnie zabija tę książkę.

odpowiedz
sss - 18.04.2015 / 10:20, *..dynamic.chello.pl

hahha to jakiś żart?

odpowiedz
ddd - 18.04.2015 / 10:19, *..dynamic.chello.pl

Lekka przesada pisać biografię o kimś kto tak na prawdę jako trener jeszcze nic nie osiągnął i jest dopiero na początku swojej trenerskiej kariery. Gdy nie wygramy mistrzostwa książka ta będzie niezłym powodem do szydery

odpowiedz
Galij - 18.04.2015 / 10:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie za wcześnie na biografie?

odpowiedz
grzesiek - 18.04.2015 / 10:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

ja tam jej kupic nie zamierzam :P

odpowiedz
swk - 18.04.2015 / 10:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

lece napewno ją kupie hahaha

odpowiedz
1916 - 18.04.2015 / 10:51, *..net.voice-net.pl

biere w ciemno! ;-)

odpowiedz
biograf - 18.04.2015 / 11:27, *..centertel.pl

Może Hadaj by coś napisał. Na pewno będzie barwnie a jak jeszcze doda zdjęcia to będzie bestseller

odpowiedz
WF - 18.04.2015 / 12:04, *..play-internet.pl

NIE KUPIE JESLI DUBLETU NIE BEDZIE

odpowiedz
jurek - 18.04.2015 / 12:06, *..dynamic.chello.pl

Pewnie wywala cenę jak z kosmosu,a Henryk z każdej sztuki będzie miał jakiś procent...

odpowiedz
alf - 18.04.2015 / 12:09, *..centertel.pl

You loosing your money boy

odpowiedz
Pan Jacek - 18.04.2015 / 12:27, *..46

To chyba kur...a jakiś żart ...?!
Kolejny celebryta odpalił.

odpowiedz
jnq - 18.04.2015 / 12:42, *..play-internet.pl

dobre sobie....nie troche za wczesnie na ksiazke?

odpowiedz
fan - 18.04.2015 / 13:15, *..dynamic.chello.pl

No nie mogę , jest tu kilkanaście miesięcy i już o nim książki piszą !! Kolejny pomyśl leśnego na zbijanie kasy ? masakra

odpowiedz
ls - 18.04.2015 / 13:15, *..centertel.pl

leszcz

odpowiedz
Qbafan - 18.04.2015 / 13:36, *..dynamic.mm.pl

Nie za wcześnie na biografię?

odpowiedz
yogi - 18.04.2015 / 13:55, *..centertel.pl

Na pewno kupie. Mysle ze Berg to trener na lata.

odpowiedz
wwo - 18.04.2015 / 14:12, *..dynamic.chello.pl

dobry trener

odpowiedz
bzyk(L) - 18.04.2015 / 15:40, *..75

hahahahaa

odpowiedz
o. - 18.04.2015 / 18:17, *..swiebodzin.vectranet.pl

CHYBA KTOŚ W PRIMA APRILIS INTERNET EXPLORER UŻYWAŁ

odpowiedz
troche skromnosci - 18.04.2015 / 16:58, *..dynamic.chello.pl

Pajac nie trener

odpowiedz
do ddd - 18.04.2015 / 18:19, *..dynamic.chello.pl

Berg to nie tylko trener, ale i zawodnik. Dla Norwegow razem z Solsjaerem byli wazniejsi niz dla nas Lewandowski. Myslisz, ze o Lewandowskim nikt nie napisze biografii za 15 lat?

odpowiedz
o ja - 18.04.2015 / 18:28, *..dynamic.chello.pl

WTF, czekam na książkę "Michał Masłowski - z Bydgoszczy do Warszawy..."

odpowiedz
jony - 18.04.2015 / 18:40, *..110.wireless.dyn.drei.com

Neymar napisał autobiografie gdy miał 19/20 la,t a Berg już być może ma o czymś napisać, gdy będzie miał 70 lat napisze część drugą :)

odpowiedz
BoHen - 18.04.2015 / 19:31, *..dynamic.chello.pl

Już lecę po książkę !!!

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 18.04.2015 / 19:40, *..adsl.inetia.pl

Będzie po polsku ?
U Nas tańsza robocizna , materiał i takie tam , może premiera Książki odbędzie się w Anglii lub Norwegii :)

odpowiedz
szpieg - 18.04.2015 / 19:57, *..warszawa.vectranet.pl

Z dnia na dzień jestem coraz bardziej przerażony ilością tłuków tutaj. Wygląda na to że dla większości piszących tutaj, kariera Henninga Berga rozpoczęło się na początku 2014 roku, kiedy trafił do Legii..

odpowiedz
yogi - 18.04.2015 / 21:38, *..jmdi.pl

do szpieg: zgadzam sie zupelnosci, tluki jakich malo! i jeszcze wydaje im sie ze znaja sie na pilce .

odpowiedz
do yogi - 18.04.2015 / 22:23, *..warszawa.vectranet.pl

Piona! Pocieszam się że tych normalnych jest większość, a po prostu zwykle nie chce im się gadać z kretynami. Ja chyba też pójdę tą drogą..

odpowiedz
autor - 18.04.2015 / 23:45, *..chomiczowka.waw.pl

Ludzie, czy Wy kończyliście w ogóle jakieś szkoły?!
Czy Wy znacie może subtelną różnicę między słowem biografia a autobiografia?!

odpowiedz
do fan - 19.04.2015 / 00:21, *..opera-mini.net

tłumoku jakbyś przeczytał te wiadomość,to byś wiedział,źe to nie pomysł Leśnego tylko tłumaczenie ksiąźki napisanej przez Norwega o norweskim piłkarzu i trenerze i wcześniej ukazała sie ta ksiąźka w Norwegii,teraz ukazuje sie polska wersja.

odpowiedz
Simon - 19.04.2015 / 01:55, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Jak tak dalej pokieruje, to potrzebna będzie druga część: "Henning, trener, który został bezrobotnym"

odpowiedz
as - 19.04.2015 / 09:32, *..dynamic.chello.pl

Podobno Ryczkowski niedlugo bedzie pisal autobiografie.

odpowiedz
do fan, 19.04.2015 00:21 odpowiedz - 19.04.2015 / 18:06, *..dynamic.mm.pl

Głąbie to zapier... do księgarniani i kupuj to arcydzieło !!

odpowiedz