Henrik Ojamaa - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czerwona kartka Ojamy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henrik Ojamaa dał o sobie znać w meczu norweskiej ligi. Estończyk opuścił boisko w 54. minucie z powodu czerwonej kartki. Dla wypożyczonego z Legii zawodnika był to trzeci występ w barwach Sarpsborga. Na III-ligowych boiskach Sebastian Szerszeń nie zwalnia tempa. W potyczce z WKS Wieluń piąty raz w rundzie wiosennej wpisał się na listę strzelców.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - mecz z Górnikiem Zabrze odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 87. minuty w przegranym 2-3 meczu z Bytovią Bytów
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Bytovią Bytów
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Bytovią Bytów. Ukarany żółtą kartką.
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Bytovią Bytów

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 73. minuty w wygranym 2-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - do 79. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 71. minuty w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Lubin

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ukarany żółtą kartką.
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 65. minuty w wygranym 2-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Limanovią Limanowa
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Limanovią Limanowa
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Limanovią Limanowa

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Wałbrzych

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z WKS Wieluń. Strzelec bramki na 1-0 w 12. minucie.

Tippenleage
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) - do 54. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandefjord. Ukarany czerwoną kartką.