fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Legię

źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła decyzję o ukaraniu Legii Warszawa i Lecha Poznań za niewłaściwe zachowanie kibiców w trakcie finałowego spotkania Pucharu Polski. Stołeczny klub musi zapłacić 15000 złotych za "wniesienie i eksponowanie transparentów o treści obraźliwej i nieetycznej". Natomiast klub z Wielkopolski do kasy PZPN przeleje 25000 złotych za rzucanie środków pirotechnicznych na murawę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
SzK - 08.05.2015 / 10:53, *..core.ynet.pl

"Nadeszla pora zepchnąć ze stołka komora"

odpowiedz
sebastian77 - 08.05.2015 / 10:54, *..bmwgroup.com

złodzieje i nic więcej

odpowiedz
pawel - 08.05.2015 / 10:56, *..warszawa.vectranet.pl

Czy cos przeoczylem ,kurka wodna co za kraj .Mam dosc .

odpowiedz
riki - 08.05.2015 / 11:03, *..internetdsl.tpnet.pl

Te treści nie były obraźliwe i nie etyczne. One były prawdziwe i dosadne !!!

odpowiedz
ja - 08.05.2015 / 11:10, *..dynamic.chello.pl

Natomiast może cieszyć fakt, że kary za odpalenie piro nie było. To jest kara za rzucanie. I uważam, że słusznie.

Natomiast dla nas kara za transparenty - hehehe.
Można się tego było spodziewać ;)

odpowiedz
opo - 08.05.2015 / 11:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kibice wszystkich drużyn powinni ogłosić bojkot do końca rundy bo inaczej to takie kary bedą zawsze

odpowiedz
@paweł - 08.05.2015 / 11:15, *..adsl.inetia.pl

Przestań pluć na Polskę. Co za kraj? TWÓJ kraj, a co do transparentów to były, tak jak zresztą zwykle i nie chodzi tu o oprawy, a o te sprejem na prześcieradłach dowieszane.

odpowiedz
Przemass ( L ) Płd. - 08.05.2015 / 11:17, *..internetia.net.pl

:D Paranoja, prezez Boniek jak i komentatorzy piali z zachwytu na tamat zahcowania kibiców obu drużyn, a tu jedak psikus !!

odpowiedz
L - 08.05.2015 / 11:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A wszyscy w PZPN pieli z zachwytu nad zachowaniem kibiców Legii i amici. Widać dziadom musi się zwrócić za żarcie i alkohol skonsumowany w strefie VIP.

odpowiedz
rad - 08.05.2015 / 11:35, *..90

wniesienie i eksponowanie transparentów o treści obraźliwej i nieetycznej - o co kaman ?

odpowiedz
Pablo - 08.05.2015 / 11:36, *..89

O jakie treści chodzi?

odpowiedz
Marcino - 08.05.2015 / 11:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy to przypadkiem organizator nie odpowiada za organizacje imprezy?

odpowiedz
Kibic Piłkarski - 08.05.2015 / 11:36, *..210

Witam Najlepszych Kibiców Legii Warszawa:)Jakie transparenty były o treści obraźliwej i nieetycznej".nie widziałem tych transparentów złych w Tv i na zdjęciach gdzie Pzpn widział?Pozdrawiam:)!

odpowiedz
smok - 08.05.2015 / 11:42, *..net.kth.pl

Duda nie będzie mógł zagrać, bo jutro jest cisza wyborcza... :/

odpowiedz
dario - 08.05.2015 / 11:48, *..dynamic.chello.pl

Najlepszy mecz kibicowsko od lat, a te barany dalej swoje. Najwyższy czas pogonić tych pajacyków ze stołków. Przecież prezes PZPN był zadowolony z imprezy... Piłka nożna dla kibiców.

odpowiedz
cooo - 08.05.2015 / 11:54, *..dynamic.chello.pl

wniesienie i eksponowanie transparentów o treści obraźliwej i nieetycznej ?????

odpowiedz
P(L) - 08.05.2015 / 11:56, *..centertel.pl

Ale jakie treści obraźliwe i nieetyczne?

odpowiedz
artic - 08.05.2015 / 11:56, *..adsl.inetia.pl

Komora i jego hipopotanice anke

odpowiedz
ptasiorking - 08.05.2015 / 11:56, *..dip0.t-ipconnect.de

Mysle,ze,chodzi o transprent o komorowsim,bedzie na kampanie. W jakim my kraju zyjemy?

odpowiedz
prawdziwy Janusz - 08.05.2015 / 11:57, *..free.aero2.net.pl

Będzie jakaś zbiórka na karę?

odpowiedz
legiunia23 - 08.05.2015 / 12:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pewnie chodzi o trans nt. naszego prezydenta...zenada...

odpowiedz
1916 - 08.05.2015 / 12:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

mało :)

w dzisiejszych czasach nie zdziwiłaby mnie nawet kara zakazu wyjazdowego na ligę do końca sezonu

odpowiedz
bojaky - 08.05.2015 / 12:27, *..194

poczekaj poczekaj
zaraz nożyce się odezwą (Wielki Wojewoda) :-)))))

odpowiedz
@ptasiorking - 08.05.2015 / 12:28, *..centertel.pl

W jakim kraju...???
Np. Jutro na meczu wywieszony zostanie transparent z Twoim nazwiskiem i dopiszemy, że jesteś Ch#! itp.
1. Pewnie będziesz szczęśliwy.
2. Zaraz inni wywieszą kolejne na Ciebie i kolejnych.
3. Powstanie problem - karać jednokrotnie czy czekać na eskalację zjawiska.
Jak byś wywiesił jakikolwiek transparent z bluzgami na kogokolwiek z np kandydatów na Prezydenta kara będzie taka sama...

odpowiedz
sa - 08.05.2015 / 12:55, *..ibd.gtsenergis.pl

To PZPN organizował mecz to niech płaci kary, albo zamyka stadion.,. Narodowy... hi,hi,hi... dlaczego kluby mają płacić?

odpowiedz
MatiCWKS - 08.05.2015 / 12:58, *..internetdsl.tpnet.pl

przykład???????

odpowiedz
L fan - 08.05.2015 / 12:58, *..1

"Łączy na kasa" pzpn ,pzpn j...c pzpn

odpowiedz
Pawel - 08.05.2015 / 13:06, *..gemini.net.pl

Kto był organizatorem spotkania? Kto powinien odpowiadać za bezpieczeństwo i co publiczność wnosi na stadion? ZAMKNAC STADION NARODOWY!

odpowiedz
wluczykijjj - 08.05.2015 / 14:05, *..dynamic.chello.pl

A gdzie kuzwa kara dla organizatora ?

odpowiedz
stoLica - 08.05.2015 / 14:37, *..adsl.inetia.pl

Ch** z gospodarką, ch** z bezrobociem, ważna jest kara za transparenty na płocie!

odpowiedz
paranoya - 08.05.2015 / 14:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież to dla dobra kraju.

odpowiedz
arek - 08.05.2015 / 15:25, *..dynamic.mm.pl

Przecież zawsze wnoszą i obrażają działaczy,trenerów PZPN,piłkarzy, nawet dawnych kibiców i za to nie ma kar? Trzeba być konsekwentym w tym co się robi,a bileciki znowu podrożeją BRAWO LEŚNY :)

odpowiedz
Hugon - 08.05.2015 / 15:45, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Co za gamoń napisał,na murawę ,Na kartoflisko bo przecież grały pyry.

odpowiedz
LOL - 08.05.2015 / 16:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

wszyscy piali z zachwytu nad atmosferą, a tu taki klops. To się kupy nie trzyma. Hipokryta Boniek. Taki sam jak cała banda polityków. Mam nadzieję, że w niedzielę co niektórym nie będzie do śmiechu. SYF!!!

odpowiedz
Kipkorir - 08.05.2015 / 16:14, *..dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że za niecałe 3 tygodnie będziemy mieli nowego prezydenta. Silnego, dbającego o Polskę, a nie tylko rezydenta dbającego o interesy WąSkIej grupy!

odpowiedz
Arinho1996 - 08.05.2015 / 19:32, *..dynamic.chello.pl

Nie to że jestem za tą karą czy coś..ale warto było

odpowiedz
do Kipkorir - 08.05.2015 / 19:45, *..itsa.net.pl

a ja mam nadzieję ,że wygram w totka , w przeciwieństwie do Ciebie mam szansę na spełnienie , pozdrawiam

odpowiedz
kot pali - 08.05.2015 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

ja rozumiem, że to mogło być ukarane, ale 15 tysi?

odpowiedz
sbz - 08.05.2015 / 22:29, *..dynamic.chello.pl

Komorowskich jak mrówków! Niby dlaczego kara?! A taki zachwyt był Bońka i reszty. D E M O K R A C J A ponoć jest!!!

odpowiedz
... - 08.05.2015 / 22:51, *..dynamic.chello.pl

A jutro recydywa :)

odpowiedz
pawel - 08.05.2015 / 23:43, *..warszawa.vectranet.pl

Do czlowieka co odp,ze pluje na swoj kraj . Czytaj ze zrozumieniem bym prosil ok .Chyba zle mnie zrozumiales .pozdrawiam .

odpowiedz
A.C.A.B 10.01.1998/02.05.2015 1.3.1.2 - 08.05.2015 / 23:56, *..warszawa.vectranet.pl

To ile tych lat wolności ?

odpowiedz
Bielany - 09.05.2015 / 13:39, *..mobile.sferia.net

skąd takie kwoty?! powinni mieć jakiś taryfikator

odpowiedz