Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Arak ratuje remis. Bramki Gąsiora i Piecha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj odbyły się spotkania w I i II lidze. Jakub Arak ponownie dał o sobie znać. Tym razem zawodnik wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec uratował remis naszym przyjaciołom. Ponadto do siatki trafiali Marcel Gąsior oraz Arkadiusz Piech. Pierwszy z nich otworzył wynik spotkania, zaś Piech wykorzystał rzut karny.
Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – 90 minut w przegranym 3-6 meczu z Piastem Gliwice. Strzelec bramki na 1-2 w 13. minucie spotkania z rzutu karnego. Obejrzyj bramkę

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - do 60. minuty w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – od 57. minuty w przegranym 0-2 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Lubin
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – do 62. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy. Strzelec bramki na 1-0 w 21. minucie.
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Widzewem Łódź
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – do 10. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Kurowski opuścił boisko z powodu kontuzji.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork. Strzelec bramki w 89. minucie na 1-1.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – od 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Energetykiem ROW Rybnik

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) – do 53. minuty w przegranym 0-2 meczu z Okocimskim Brzesko
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – od 86. minuty w przegranym 0-1 meczu z Rakowem Częstochowa