Konrad Budek (pierwszy z prawej) - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Budek daje zwycięstwo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Arak przyzwyczaił kibiców z Sosnowca, że regularnie trafia do bramki. Teraz napastnika Zagłębia godnie zastąpił Konrad Budek. Wypożyczony z Legii zawodnik już na początku meczu strzelił bramkę, która dała naszym przyjaciołom zwycięstwo. Do ciekawej sytuacji doszło w meczu Legionovii z Górnikiem Wałbrzych. Już w 4. minucie czerwoną kartkę ujrzał bramkarz z Legionowa i między słupki powędrował Mikołaj Smyłek. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Zawiszą Bydgoszcz

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - od 46. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Chojniczanka Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – do 66. minuty w wygranym 3-2 meczu z Chojniczanka Chojnice.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – do 58. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Arką Gdynia

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – do 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z Kotwicą Kołobrzeg
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Strzelec bramki na 1-0 w 6. minucie spotkania.
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – od 88. minuty w wygranym 1-0 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – od 4. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał w przegranym 1-4 meczu z Limanovią Limanowa
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Rozwojem Katowice

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - przegrana 1-4 w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki