Michał Żyro i Michał Kucharczyk na meczu z Celtikiem - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Nowe umowy Żyry i Kucharczyka. Kosecki nie dla Lechii?

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przegląd Sportowy informuje, że Michał Żyro i Michał Kucharczyk wkrótce podpiszą nowe umowy z Legią Warszawa. Menedżer zawodników będzie na ten temat rozmawiał w najbliższych dniach z prezesem stołecznego klubu. Cezary Kucharski potwierdził, że temat transferu Żyry do Wolverhampton utknął i nie wiadomo czy dojdzie do skutku.
Kontrakat Żyry z Legią obowiązuje jeszcze przez rok, a ewentualne jego przedłużenie nie oznacza, że jeszcze w tym okienku transferowym Michał nie zmieni barw klubowych.

Z kolei umowa Kucharczyka ważna jest jeszcze dwa lata, ale dobra postawa "Kuchego" w minionym sezonie zaowocuje dla niego podwyżką.

Kosecki nie dla Lechii?
Wydawało się, że Jakub Kosecki lada moment zostanie zawodnikiem Lechii Gdańsk. Sam zainteresowany przyznał wczoraj, że nie jedzie z Legią na obóz do Austrii, a tymczasem w nocy Krzysztof Stanowski z weszlo.com poinformował, że sprawa upadła.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.