fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W 1/16 finału Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek w południe wylosowano drabinkę Pucharu Polski. W 1/16 finału Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Jeśli awansują, w kolejnej rundzie legioniści zagrają ze zwycięzcą pary Lechia Gdańsk - Boruta Zgierz/Puszcza Niepołomice.

Drabinka PP:

1/16 finału - 12 sierpnia

1. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
2. Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
3. Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
4. Ruch Chorzów - Wisła Kraków
5. Zawisza Bydgoszcz - ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
7. Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
8. Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
9. GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
10. Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
11. Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
12. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
13. Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
14. Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
15. ROW Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia
16. Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice

Gospodarzami meczów 1/16 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/16. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.

1/8 finału - 23 września
17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/16. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/16 finału.

1/4 finału - 28 października, 18 listopada
zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/16. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału.

Pary 1/2 finału wyłoni odrębne losowanie. Finał zostanie rozegrany 2 maja na Stadionie Narodowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Legionowo - 23.07.2015 / 23:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legionovia-scyzory fajnie się zapowiada

odpowiedz
Śródmieście - 23.07.2015 / 18:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Liczyłem na GKS Katowice lub Dolcan Ząbki...

odpowiedz
Lukasz - 23.07.2015 / 17:37, *..chelmno.mm.pl

Legijne Rodło być może zagra z pyrami!

odpowiedz
Daniel - 23.07.2015 / 17:34, *..centertel.pl

Zagłębie może coś powalczy, Wisła Puławy i Górnik to nie potęgi.

odpowiedz
Kobolt - 23.07.2015 / 17:34, *..torun.mm.pl

3 mecze wyjazdowe...

odpowiedz
łomatko - 23.07.2015 / 14:45, *..17

Trójmiejsko będzie - po Lechii wpadamy na Drukarkę.

odpowiedz
Spójrzcie na zdjęcie - 23.07.2015 / 14:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśny to ślepiec

odpowiedz
kwiatuch - 23.07.2015 / 14:34, *..dynamic.chello.pl

Czemu gramy na wyjeździe z Łęczną? Jak Lech trafił Wisłę to grali w Poznaniu...

odpowiedz
marecki - 23.07.2015 / 14:27, *..dynamic.chello.pl

Znowu mamy ciężej od Leszka, a podobno zawsze to pod nas losują ;-)

odpowiedz
gutek - 23.07.2015 / 14:26, *..dynamic.chello.pl

dzieci neostrady, jak czytam komentarze to ciezko na zołądku sie robi!!!

odpowiedz
f34 - 23.07.2015 / 14:26, *..dynamic.chello.pl

Gdzie można znaleźć grafikę z drabinką?

odpowiedz
Hubert - 23.07.2015 / 13:45, *..warszawa.mm.pl

Wyżej jest Łęczna .... Im wyższe miejsce w tabeli tym niższe w losowaniu...

odpowiedz
ja - 23.07.2015 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

W ogóle oni losowali kilka razy te same numery. Jakaś parodia.

Macie swój wspaniały pzpn z prezesikiem na czele.

odpowiedz
~bart - 23.07.2015 / 13:13, *..etelko.pl

Na stronie PZPN np.: pary 3. i 5. są odwrotnie

odpowiedz
erer - 23.07.2015 / 13:11, *..polkomtel.com.pl

Jak to na wyjeździe jak jesteśmy wyżsi od łęcznej?

odpowiedz
dziekan - 23.07.2015 / 12:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wieśniackie losowanie, 4 zespoly z okolicy i zadeń w połowce Legijnej. Do tego LEgia ma od razu 2 zezpoły z ekstraklasy,plus ze w 1/4 juz ogórki moga byc

odpowiedz
Art - 23.07.2015 / 12:57, *..dynamic.chello.pl

To jak dobrze popatrzyłem po drabince to dopiero w 1/4 trafiamy na Lechię a tak droga dość prosta a i jeszcze ten Łęczna na początku

odpowiedz
wrt - 23.07.2015 / 12:53, *..mobile.sferia.net

przeciez to pomyłka jest , wszystko od nowa będzie losowane , bo przecież extraklasowe zespoły nie miały grac ze soba , nigdy nie grały , cos im pochraniło się

odpowiedz
mk - 23.07.2015 / 12:49, *..static.ip.netia.com.pl

'W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.'
więc czemu mecz wyjazdowy?

odpowiedz
PIJAK - 23.07.2015 / 12:47, *..adsl.inetia.pl

Panowie,gramy u siebie,bo Łęczna tez z ekstraklasy, a Legiunia byla wyzej w zeszłym sezonie

odpowiedz
radzisz - 23.07.2015 / 12:47, *..dynamic.mm.pl

Szkoda, że znowu nie będzie jakiejś egzotyki :/

odpowiedz
zdziwiony - 23.07.2015 / 12:42, *..um.warszawa.pl

A przypadkiem po przejściu tej pary nie będzie kolejnego losowania ?

odpowiedz