fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Losowanie drabinki Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie drabinki Pucharu Polski, od 1/16 finału począwszy. Na tym etapie do rozgrywek dołączą drużyny, które występowały w Ekstraklasie w sezonie 2014/15. Ostatecznego rywala w 1/16 finału Legia może poznać od razu (jeśli trafi na inny zespół z Ekstraklasy) lub dopiero po zakończeniu spotkań I rundy, które zaplanowane są na 25 i 26 lipca.

Drużyny, które wezmą udział w losowaniu:

Wisła Płock / Bytovia Bytów
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki
Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice
Wda Świecie / Legionovia Legionowo
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Rozwój Katowice / GKS Katowice
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin
Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów
Piast Gliwice

Terminarz i wyniki w dziale Puchar Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
chemik - 23.07.2015 / 12:39, *..dynamic.chello.pl

GÓRNIK ŁĘCZNA

odpowiedz
(L) - 23.07.2015 / 09:40, *..play-internet.pl

autorek Zagłębie-Pogoń.., to byłby hit...

odpowiedz
bamph - 23.07.2015 / 09:22, *..satfilm.net.pl

garbarnia -miedz

odpowiedz
pu(L)awy - 23.07.2015 / 08:39, *..173.threembb.co.uk

Moze trafimy na LEGIUNIE. Pu(L)awy 100% LEGIA WARSZAWA!!! LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
jo - 23.07.2015 / 08:27, *..centertel.pl

W Katowicach ciekawa para...

odpowiedz
papkin - 23.07.2015 / 07:27, *..mazowieckiesieci.pl

Termalica Nieciecza albo Błękitni Stargard Szczeciński :D kto jest za...

odpowiedz
1916 - 23.07.2015 / 04:06, *..centertel.pl

Transmisja losowania na https://m.youtube.com/watch?v=VqDIDnyG9ow od 12.

odpowiedz
CW(L)KS - 23.07.2015 / 02:34, *..as13285.net

A ja właśnie bym nie chciał Zagłębia, bo ktoś musiałby odpaść :) Jak już to Bracia w finale ;)

odpowiedz
autorek - 23.07.2015 / 01:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co nam mecz Legia - Zagłębie Sosnowiec? Lepiej, żeby oba kluby eliminowały naszych rywali - nieprzyjaciół, a nie siebie wzajemnie :)

odpowiedz
(L) - 23.07.2015 / 00:15, *..play-internet.pl

Sto mil mozna

odpowiedz
... - 22.07.2015 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

Jak znam los to trafi się: Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice

odpowiedz
Zagłębie Dąbrowskie - 22.07.2015 / 22:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mecz braci ZagłębieSosnowiec Legia Warszawa Ludowy pęka od przypływu kibiców 1906-1916

odpowiedz
cr7 - 22.07.2015 / 22:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

cos moze z moich terenow ,znowu Legnica np ,ew Slask i zaglebie

odpowiedz
Grajek - 22.07.2015 / 21:52, *..static.ip.netia.com.pl

Stilon Gorzów poproszę. Może chociaż raz na wyjazd będę w domu :)

odpowiedz
tym - 22.07.2015 / 21:49, *..1.maxnet.net.pl

ciekawe ile zydow bedzie w Kwidzynie z grudziadza

odpowiedz
puLawy - 22.07.2015 / 21:17, *..play-internet.pl

a ja Wisła P. .-L

odpowiedz
arek - 22.07.2015 / 20:52, *..255.threembb.co.uk

chcalbym gornik walbrzych sercem zawsze z legia choc popchodze z walbrzycha :)

odpowiedz
kiwi - 22.07.2015 / 20:36, *..centertel.pl

Wigry Suwałki mają bliziutko :)

odpowiedz
ding - 22.07.2015 / 20:35, *..dynamic.chello.pl

życzyłbym sobie: Zagłebia S., Arki lub GKS-u Katowice

odpowiedz
jasio - 22.07.2015 / 20:11, *..play-internet.pl

Czy bedzie rozstawienie?

odpowiedz
- 22.07.2015 / 19:29, *..core.ynet.pl

Dawać mecz w Sosno

odpowiedz