Aleksander Jagiełło - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Jagiełło na wagę remisu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany występ w barwach Dolcanu Ząbki zaliczył Aleksander Jagiełło. Zawodnik wypożyczony z Legii wpisał się na listę strzelców ratując tym samym jeden punkt swojej drużynie. Czyste konto zachował Konrad Jałocha w barwach Arki Gdynia. Tylko 45 minut zagrał Jakub Kosecki w pucharowym meczu swojej drużyny.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 83. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Miedzią Legnica
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec bramki na 1-1 w 68. minucie spotkania.
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - od 83. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Miedzią Legnica

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Rozwojem Katowice
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 72. minuty w wygranym 4-0 meczu z Rozwojem Katowice

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - od 82. minuty w wygrany 1-0 meczu z GKS Katowice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - od 82. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Płock
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Bytovią Bytów

Niemcy
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 45. minuty w wygranym 5-3 po rzutach karnych pucharowym meczu z Bahlinger. Zarówno w regulaminowym czasie, jak i w dogrywce, obie ekipy nie potrafiły zdobyć bramki.