Patryk Czarnowski - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

U-18 i U-19: Powołania dla legionistów

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rafał Janas ogłosił listę zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat 18 i 19. W młodszym roczniku znaleźli się legioniści - Adrian Małachowski, Mateusz Leleno, Patryk Czarnowski oraz Ernest Dzięcioł wypożyczony obecnie do Pogoni Siedlce. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 4 września w Woli Chorzelowskiej. Natomiast Bartosz Skworon oraz Mateusz Wieteska mają szansę na występ w kadrze U-19.
Reprezentacja do lat 19 spotka się towarzysko z Walią (5 września, o godz. 14:00) oraz Belgią (8 września, o godz. 19:00).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.