Jakub Arak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Araka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj rozegrano mecze I ligi. Z dobrej strony zaprezentował się Jakub Arak, który otworzył wynik spotkania z MKS Kluczbork. Kolejny raz Konrad Jałocha nie zachował czystego konta. Tym razem bramkarz wypożyczony do Arki wyciągał dwukrotnie piłkę w spotkaniu z Wigrami. W ekipie z Suwałk wystąpili Bartłomiej Kalinkowski oraz Łukasz Moneta.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - od 85. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Arką Gdynia
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 80. minuty w wygranym 2-0 meczu z Arką Gdynia

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork. Strzelec bramki na 1-0 w 33. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Wigrami Suwałki
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 46. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Dolcanem Ząbki

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - najbliższe spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godz. 18:30. Rywalem będzie SC Freiburg