Ariel Borysiuk na Łazienkowskiej w barwach Lechii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Borysiuk: Szanse trzeba wykorzystywać

Qbas i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- To był podobny mecz do tego sprzed roku, kiedy ulegliśmy Legii na Łazienkowskiej 0-1. Dzisiaj mieliśmy swoje sytuacje i wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, ale gospodarze bezlitośnie nas zlali. To co mieli, to wykorzystali z zimną krwią - stwierdził po przegranym czwartkowym starciu Ariel Borysiuk, były legionista, a obecnie pomocnik Lechii Gdańsk.

Goście stworzyli sobie kilka znakomitych okazji do pokonania Dusana Kuciaka. - Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, lecz taka jest piłka nożna. Przekonaliśmy się na własnej skórze, iż swoje szanse trzeba wykorzystywać. Po bramce na 2-0 ciężko już było nam gonić, ponieważ wiadomo jak się gra z Legią... Trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, a to mówi o nas dużo. Jest sporo materiału do analizy, ponieważ dostać trzy gole w podobny sposób na takim poziomie, to naprawdę jest niedopuszczalne - zakończył zawodnik gdańszczan.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.