Łukasz Moneta - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Moneta dobił Bełchatów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Wigier Suwałki, a swój udział w wygranej miał Łukasz Moneta. Wypożyczony zawodnik Legii ustalił wynik spotkania. Ponadto na zapleczu ekstraklasy spotkali się Ernest Dzięcioł oraz Kamil Kurowski. Obaj rozegrali pełne 90 minut, ale to pierwszy z nich miał powody do zadowolenia.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - od 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - do 68. minuty w wygranym 2-0 meczu z GKS Bełchatów. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Bełchatów. Strzelec bramki na 2-0 w 90. minucie spotkania.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 85. minuty w wygranym 4-2 meczu ze Stomilem Olsztyn
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 83. minuty w wygranym 1-0 meczu z 1.FC Kaiserslautern