Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Ekipa Jałochy podniosła się z kolan

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Gdyni doszło do najciekawszego spotkania minionej kolejki I ligi. Konrad Jałocha i spółka podejmowali Michała Bajdura i jego Dolcan Ząbki. I choć wypożyczony z Legii bramkarz zaczął od puszczenia dwóch bramek, to ostatecznie komplet punktów został na Pomorzu. Zaciął się Jakub Arak, który nie trafił do siatki w szóstym występie z rzędu.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 55. minuty w przegranym 2-3 meczu z Arką Gdynia
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Arką Gdynia

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Płock
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Płock

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - od 86. minuty w wygranym 2-0 meczu z Chrobrym Głogów
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Stomilem Olsztyn. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Dolcanem Ząbki
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 80. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz