Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
2015-11-21  Krewcy legioniści - fot. Darek Chojnacki
2015-11-21 Krewcy legioniści - fot. Darek Chojnacki
Poniedziałek, 23 listopada 2015 r. godz. 13:55

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Krewcy Legioniści na Dniach Honorowego Krwiodawstwa 2015

Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.com

W sobotę 21. listopada odbyła się uroczystość zorganizowana przez Oddział Rejonowy PCK Warszawa - Południe z okazji corocznych Dni Honorowego Krwiodawstwa. Spotkanie, na którym stawiło się ponad 100 honorowych krwiodawców z Warszawy, odbyło się w godzinach przedpołudniowych w sali konferencyjnej PGNiG Termika S.A. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również członków jednego z największych w Warszawie Klubów Honorowych Dawców Krwi „Krewcy Legioniści”.

Podczas uroczystości wyróżnionych zostało łącznie 21 członków KHDK Krewcy Legioniści. Krwiodawcy otrzymali odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I, II i III stopnia, w zależności od ilości dotychczas oddanej krwi.

Jeden z naszych kolegów za zasługi w propagowaniu idei honorowego krwiodawstwa oraz oddanie łącznie niespełna 40 litrów krwi odznaczony został Odznaką Honorową PCK IV Stopnia.

Spotkanie zakończone zostało słodkim poczęstunkiem i pamiątkowymi zdjęciami.

Więcej o działalności Krewkich Legionistów znajdziecie tu:
legionisci.com/krewcy
Facebook Krewcy Legioniści

fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Dariusz ChojnackiKomentarze: (2)

dawca, 23.11.2015 16:02:45 - *.dynamic.chello.pl

czy dzień HDK nie jest czasem w czerwcu ???

hdk, 24.11.2015 14:27:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz rację - światowy dzień HDK jest w czerwcu (bodajże 14), a dni honorowego krwiodawstwa są zawsze w listopadzie (to polski wynalazek).

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!