fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zawisza rywalem Legii w 1/2 finału Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę rozlosowano pary 1/2 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz. Spotkania odbędą się 30 marca (w Warszawie) i 13 kwietnia (w Bydgoszczy). Finał rozegrany zostanie 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pary 1/2 finału:

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec


Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Do Olo - 17.12.2015 / 20:55, *..dynamic.chello.pl

Zglos sie do monu. Kompletuja komisje ze spostrzegawczych specjalistow.

odpowiedz
kurek - 17.12.2015 / 20:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kochani, będzie okazja pocisnąć Radziowi i pośmiać się z frekwencji na Zawiszy. Którą sam sobie zrobi. Finał Legia - Zagłębie.

odpowiedz
LEGIA I ZAGŁĘBIE - 17.12.2015 / 20:33, *..warszawa.vectranet.pl

ORGANIZUJCIE POCIĄG DO POZNANIA WSPOMOŻEMY ZAGŁĘBIE, ZAWISZA MA BOJKOT.

odpowiedz
Olo - 17.12.2015 / 16:29, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Sorry, ale od 15 lat jakoś te losowanie są takie, że z Lechem czy Wisłą możemy się spotkać dopiero w finale, a tak to trafiamy na najsłabszy zespół. Jakieś to podejrzane.

odpowiedz
FreLu - 17.12.2015 / 14:34, *..centertel.pl

Losowanie na zywo okej.tylko jak bys byl spostrzegawczy to bys zauwazyl ze z pierwszych 3 wylosowanych kulek kartka byla otwierana za stolikiem i tylko zawisze na koncu pokazal bez chowania za stol!!

odpowiedz
Tomek - 17.12.2015 / 14:28, *..warszawa.mm.pl

do elo... Zmień dilera :))))))))))))))))))))

odpowiedz
elo - 17.12.2015 / 10:05, *..67

Coś śmierdzi, że łach ustrzeli dublet w tym roku

odpowiedz
radekmajdam - 17.12.2015 / 09:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do Januszy , losowanie bylo na antenie polsatu na żywo :) pozdro

odpowiedz
majusL@legionista.com - 17.12.2015 / 09:01, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Tak czy siak - wygrany final to obowiązek Legii!!

odpowiedz
,., - 17.12.2015 / 07:43, *..dynamic.chello.pl

Już widzę jak to "losowanie" wyglądało

odpowiedz
Mario - 17.12.2015 / 01:16, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Strach to pisać, ale z taką grą jak teraz to nie widzę tego finału.. Oglądałem mecz Zawiszy i może nie porywali ake grali ambitnie czego niestety nam brakuje...

odpowiedz
123 - 17.12.2015 / 00:34, *..centertel.pl

No i gitara . Finał P.P
LEGIA : ZAGŁĘBIE

odpowiedz
Staff - 17.12.2015 / 00:20, *..timplus.net

to musiało być wybitnie uczciwe losowanie

odpowiedz
t_78 - 16.12.2015 / 23:26, *..free.aero2.net.pl

A więc Boniek znów robi wszystko aby mieć pełny stadion na finał...

odpowiedz
Asda - 16.12.2015 / 23:03, *..jmdi.pl

To było do przewidzenia, w finale Legia i niestety łach

odpowiedz
Wawer - 16.12.2015 / 23:03, *..dynamic.chello.pl

To już znamy tegorocznych finalistów

odpowiedz
Hlopak z Rzyrardufa - 16.12.2015 / 23:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Finał legiunia z zaglebiakami - będzie mecz, będzie melnz, będzie się działo :)

odpowiedz
... - 16.12.2015 / 22:54, *..dynamic.chello.pl

Losowanie hahaha dobry żart. przecież już od dawna wiadomo ,że z okazji 100 lecia klubu Legia zagra finał na Narodowym z Zagłebiem. Wszystkim to na reke a i marketingowo spory sukces.

odpowiedz
f4 - 16.12.2015 / 22:53, *..dynamic.chello.pl

No to w finale na Narodowym MECZ PRZYJAŹNI :)

odpowiedz
Arek - 16.12.2015 / 22:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie będzie jak rok temu, ale wymarzony finał Legia Zagłębie na narodowym, to by było coś.

odpowiedz
leoś - 16.12.2015 / 22:53, *..adsl.inetia.pl

ale przypadek no po prostu niewiarygodne.....

odpowiedz
Łukasik - 16.12.2015 / 22:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

DO REDAKCJI!!!

CHYBA WDARŁ SIĘ BŁĄD?

W KOLEJCE 20.03 Dwa razy jest łach!

odpowiedz
dex - 16.12.2015 / 22:40, *..tktelekom.pl

Finał taki sam jak rok temu .

odpowiedz
Wacha(L) - 16.12.2015 / 22:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

no i (L)ux! Finał z Zagłębiem :)

odpowiedz
jacek s - 16.12.2015 / 22:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

najłątwiejszy przeciwnik , slask-zawisza dzisiaj niezła rąbanka :pp tylko dla hardkorów

odpowiedz
a - 16.12.2015 / 22:13, *..ostrowiec-sw.vectranet.pl

wiedzialem kur.... ze nie bd grac z amica bo jak zawse musza ustalic sztuczny final.oszustwoooo

odpowiedz
sek - 16.12.2015 / 22:12, *..play-internet.pl

Jest dobrze, bałem się że wylosujemy Lecha. Finał Legia - Zagłębie, to by było cudownie.

odpowiedz
Arecki - 16.12.2015 / 22:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Super Finał Legia-Zagłębie .Bracia gonicie amicę i widzimy się 2 maja 2016 w Warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
tenn - 16.12.2015 / 22:11, *..centertel.pl

Ja prdl .... haahaahaahhaahahha

odpowiedz
Bućko - 16.12.2015 / 22:11, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Niestety.. Może w finale z Zagłębiem...

odpowiedz