fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karnety na wiosenne mecze rundy zasadniczej

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na spotkania rundy zasadniczej sezonu 2015/16, które odbędą się wiosną. Sprzedaż prowadzona jest w systemie on-line i kasach klubowych. Karnet obowiązuje na mecze z Jagiellonią Białystok, Ruchem Chorzów, Górnikiem Zabrze i Lechią Gdańsk, a także 1/2 finału Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz.

Kupując karnet, zapewniasz sobie:
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na swoje miejsce na rundę mistrzowską,
- niższą cenę karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nie posiadających karnetu,
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na kolejny sezon 2016/2017,
- niższą cenę karnetu na rundę rewanżową o około 20% w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety,
- mecz półfinałowy PP z Zawiszą Bydgoszcz w cenie karnetu,
- zniżkę 10% w Legia FanStore.

Kasy i POK czynne są w następujących terminach:
poniedziałek – piątek w godz. 11:00–19:00
soboty w godz. 10:00–17:00
niedziele w godz. 11:00–15:00

Karnety z rabatem przeznaczone są dla:
- wszystkich osób uczących się, które w momencie zakupu karnetu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką i nie ukończyły 19 lat – KARNET ULGOWY;

- wszystkich osób uczących się, które w momencie zakupu karnetu posiadają ważną legitymację studencką i nie ukończyły 26 lat, a także osób, które w dniu zakupu biletu ukończyły 60 lat (Seniorzy) – KARNET STUDENT/SENIOR;

- osób płci żeńskiej, które w dniu zakupu karnetu ukończyły 13 lat – KARNET DLA KOBIET (oferta dotyczy wyłącznie Sektora Rodzinnego);

- dzieci, które w dniu zakupu karnetu nie ukończyły 13 lat – KARNET DLA DZIECI DO 13 ROKU ŻYCIA (dotyczy wyłącznie Sektora Rodzinnego).

Dzieci, które w dniu zakupu karnetu nie ukończyły 8 lat, uprawnione są do wejścia na stadion na mecze Legii za darmo. Wejście na stadion możliwe jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Od dzieci, które nie ukończyły 8. roku życia, nie jest wymagana karta kibica.


Karnety mogą zakupić wyłącznie Kibice posiadający nowe karty kibica z wbudowanym mikroprocesorem wyrabiane od 1 lipca 2012 r.

Wyrobienie karty kibica możliwe jest w Punkcie Obsługi Kibica (POK) w budynku klubu – wejście od ul. Łazienkowskiej 3, od poniedziałku do piątku w godz. 11:00–19:00, w soboty w godz. 10:00–17:00 oraz w niedziele w godz. 11:00–15:00. Koszt wyrobienia karty kibica, wymiana starej karty na nową, a także wyrobienie duplikatu, wynosi 15 zł.
Do wyrobienia karty potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna, kserokopia dowodu osobistego jednego z rodziców (opiekunów) oraz nr PESEL.

Cennik karnetów:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.