Wygraj KOPA z Fortuną!
REKLAMA

Konkursy: Wygraj KOPA i Fantasy Liga

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie "Wygraj KOPA"! W wiosennej edycji do wygrania cenne nagrody! Dla najlepszego gracza mamy oryginalną koszulkę Legii Warszawa ufundowaną przez Fortunę, sponsora głównego stołecznego klubu oraz voucher na zakupy. Ponadto w każdej rundzie rozdajemy bilety na mecze Legii i szaliki! Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z Zagłębiem!

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!Fantasy Liga

Wraz z Wirtualną Polską po raz kolejny zapraszamy Was do zabawy w menedżera piłkarskiego "Fantasy Liga". W tej zabawie każdy użytkownik zakłada klub, ustala skład i zdobywa punkty do końca rundy. Nasz serwis po raz kolejny jest oficjalnym patronem Ligi Kibiców Legii Warszawa. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zabawy i wspólnej rywalizacji!

Zachęcamy do dołączenia do ligi prywatnej Legionisci.com! Kod ligi: 248872648

Grę i wszelkie informacje na jej temat znajdziecie na fantasyliga.wp.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
wiegg - 14.07.2016 / 10:18, *..static.ip.netia.com.pl

Bracia, co z nową edycją na fantasy?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.