Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Piech strzela w derbach

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziewięć meczów i osiem bramek. To bilans Arkadiusza Piecha, który ponownie trafił do siatki. I choć wbił gola na 2-0, to jego zespół zremisował w derbach Limassol. Powodów do radości nie ma Jakub Arak i Robert Bartczak. Obaj gracze wystąpili w przegranym spotkaniu Zagłębia Sosnowiec z dołującym MKS Kluczbork. Czyste konto zachował Konrad Jałocha, który wraz z Mateuszem Szwochem cieszył się z wygranej w Suwałkach.

Miłosz Kozak – do 87. minuty w przegranym 0-1 meczu z Arką Gdynia

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z GKS Katowice

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Arisem Limassol. Strzelec bramki na 2-0 w 15. minucie spotkania.

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - poza kadrą w przegranym 0-2 meczu z FC Sankt Pauli