fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lech gospodarzem finału Pucharu Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie gospodarza finałowego meczu o Puchar Polski, które przeprowadzili sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki oraz selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka. Podobnie jak przed rokiem formalnym gospodarzem meczu będzie Lech Poznań.

Gospodarz spotkania będzie miał pierwszeństwo wyboru strojów (zagrania w swoim pierwszym komplecie), otrzyma szatnię oraz ławkę rezerwowych reprezentacji Polski, a także będzie widniał na wszystkich materiałach meczowych na pierwszym miejscu.

Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 2 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
arni - 09.04.2016 / 16:10, *..dynamic.chello.pl

A gdzie są bilety na final ?.
Co to znowu za przekręt ?

odpowiedz
do pitero10 - 09.04.2016 / 15:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak kupisz bilet bliżej sektora L to sprzedaż ten na g5 w w miare normalnej cenie?

odpowiedz
rekin - 09.04.2016 / 14:04, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

marzy mi się przemarsz z pod Metropolu jak tradycja nakazuje!

odpowiedz
pitero10 - 09.04.2016 / 09:08, *..ssp.dialog.net.pl

Potwierdzam mi się też udało na g5 niestety ale będę jeszcze polował bliżej naszych. Pozdro i do zobaczenia na meczu (L)!!!!

odpowiedz
ja - 09.04.2016 / 00:42, *..dynamic.chello.pl

Mam bilet.
Cudem, a właściwie determinacją ale mam.

Zwroty były o północy z 8 na 9 kwietnia.

odpowiedz
Tradycjionalista - 08.04.2016 / 20:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mam nadzieję, że mimo meczu wyjazdowego zagramy na biało!

odpowiedz
Jurii - 08.04.2016 / 20:21, *..adsl.inetia.pl

Kto wygra mecz?

odpowiedz
Toma(L) - 08.04.2016 / 18:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najgorsze ze rok temu też byli gospodarzami i murawa była jak u nich na wsi oby teraz się to nie powtórzyło

odpowiedz
L fan - 08.04.2016 / 17:58, *..warszawa.vectranet.pl

Bedzie nas więcej niż "gospodarzy".Hej legio gramy u siebie :)

odpowiedz
johnny - 08.04.2016 / 17:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli najbliższy mecz wyjazdowy w tym sezonie xD

odpowiedz
Arek - 08.04.2016 / 17:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No, rzeczywiście, super będzie zlać gospodarza i to na jego terenie hehehe.

odpowiedz
JJ Okocza - 08.04.2016 / 16:12, *..centertel.pl

To można będzie powiedzieć, że wyjazd zaliczony, jak się uda bilet kupić.

odpowiedz
nich - 08.04.2016 / 15:03, *..dynamic.chello.pl

Brawo Cinek super

odpowiedz
/// - 08.04.2016 / 14:15, *..dynamic.chello.pl

niech się cieszą, ze nie muszą na tym wygwizdowie grać znowu. kartoflisko nie murawa.

do meczu

odpowiedz
Piter - 08.04.2016 / 14:14, *..adsl.inetia.pl

Losowanie ok,nikt nie narzeka-tylko co by było jakby gospodarzem była Legia?wiadomo-ból dupy kartofli,lamenty,płacze,spisek,przekupstwa,pzpn pomaga itd..:)))Tylko Legia!

odpowiedz
do Mietek - 08.04.2016 / 14:02, *..elkman.pl

03.05.2016r. godz. 12:00. Tylko wejdź odpowiednio wcześniej bo serwery mogą nie wytrzymać.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.04.2016 / 13:50, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Zwycięstwo na wyjeździe smakuje dużo lepiej. Mocniej. Haha sprać pyry na puree i czesc!!

odpowiedz
Mietek - 08.04.2016 / 13:41, *..polkomtel.com.pl

Kiedy ruszy sprzedaż biletów na finał?

odpowiedz
123 - 08.04.2016 / 13:33, *..dynamic.chello.pl

Więc podobnie jak przed rokiem gospodyni garbata amica przegra. Czekają ich trzy porażki z rzędu. PIĘKNIE! !!!

odpowiedz
A45 - 08.04.2016 / 13:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

.....i podobnie jak przed rokiem gospodarz dostanie bęcki ;)
(L)

odpowiedz
ja - 08.04.2016 / 13:16, *..58

do 500kg...
Głupio przegrać u siebie!!! :))
Pozdrawiam (L)

odpowiedz
do 500kg - 08.04.2016 / 13:14, *..play-internet.pl

Soczysty wpier401 :)

odpowiedz
BiaLoLekA - 08.04.2016 / 13:12, *..13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oh, really ? A myslalem, ze kupbilet.pl i pzpn - SKANDAL! 2 dni wpatrywania sie w monitor i ani pol wejsciowki. Poza tym stadion stoi w Warszawie dookola warszawskich ulic i wiadomo kto jest gospodarzem. Goscie moga byc co najwyzej Finalista A.

odpowiedz
500kg - 08.04.2016 / 12:59, *..centertel.pl

A co sie wiąże z funkcja gospodarza?

odpowiedz
cinek - 08.04.2016 / 12:58, *..play-internet.pl

No to już znamy zwycięzcę plebiscytu na wyjazd roku ;d

odpowiedz
Hautausmaa - 08.04.2016 / 12:57, *..internetdsl.tpnet.pl

No to koniecznie trzeba uzyskać dobry wynik na wyjeździe. Bramki wyjazdowe liczą się w końcu podwójnie.

odpowiedz