Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szwoch otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany weekend dla Mateusza Szwocha. 23-letni zawodnik zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Arki Gdynia od kiedy został do niej wypożyczony. Niestety jego kolega z drużyny, Konrad Jałocha zakończył serię spotkań bez straconej bramki. Licznik zatrzymał się na 430 minutach.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Jakub Arak - od 89. minuty w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Michał Bajdur - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Robert Bartczak - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Bełchatów
Mateusz Szwoch - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Bełchatów. Strzelec bramki na 1-0 w 32. minucie spotkania.

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Pogonią Siedlce. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak – od 60. minuty w wygranym 3-1 meczu z Pogonią Siedlce

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 73. minuty w wygranym 3-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Wigrami Suwałki

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - od pierwszej minuty w przegranym 0-2 meczu z Ethinkosem Achna