Stojan Vranjes - fot. Mishka / Legionisci.com

Rezerwy: Pilica Białobrzegi 1-2 Legia II Warszawa

W 25. kolejce III ligi rezerwy Legii Warszawa wygrały wyjazdowe spotkanie z Pilicą Białobrzegi 2-1. Pierwszą bramkę dla "Wojskowych" zdobył w 9. minucie Stojan Vranjes, który skutecznie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Konradzie Michalaku. Drugie trafienie zaliczył w 24. minucie Michalak, a asystował mu Michał Kopczyński. Gospodarze odpowiedzieli jedynie honorowym golem Zbigniewa Obłuskiego z rzutu karnego.

Dość dobry mecz Stojana Vranjesa - po jego zejściu drużyna radziła sobie gorzej. Masłowski dobre zagrania przeplatał z niepotrzebnymi stratami. Pierwsza część była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Legii, ale w drugiej części, choć legioniści zrazu kontrolowali wydarzenia boiskowe, w końcówce to gospodarze (zwłaszcza po golu zdobytym w 77. minucie po dość kontrowersyjnym rzucie karnym) byli nieco aktywniejsi, oddali zdecydowanie więcej strzałów i do końca wynik nie był przesądzony. Bardzo pewnym punktem w bramce Legii był jednak Jakub Szumski.

III liga: Pilica Białobrzegi 1-2 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 9' Stojan Vranjes (karny)
0-2 - 24' Konrad Michalak
1-2 - 77' Zbigniew Obłuski (karny)

Legia II: Szumski - Szrek, Wieteska, Najemski, Rakowski - Michalak (74' Zawal), Kopczyński, Vranjes (67' Sebastian Szymański), Masłowski (82' Małachowski), Nawotka - Więdłocha (46' Szczepański)

Pilica: Bolek - Białecki, Moryc, Janowski, Janik - Rudnicki, M. Bykowski (86' Moroz), Zawisza, Filipowicz (46' Barzyński), Hernik - Obłuski

żółta: Białecki, Janowski (Pilica) - Rakowski, Szczepański (Legia II)